Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film ez?

PiciLizii kérdése:

Melyik film ez?

Figyelt kérdés

Pár éve láttam egy filmet, talán a Cool-on, de ebben sem vagyok biztos. Középiskolás fiatalokról szólt, pontosabban egy osztályról. A fiúk és a lányok között voltak főként konfliktusok, de alapból elég nehezen jött ki mindenki mindenkivel. A történet mesélője az osztály egyik visszahúzódó diáklánya. Egy nap új diák érkezik az iskolába, egy szőke, magas lány, aki bekerül az osztályba. Az osztályfőnök gyakorlatilag megbízza azzal, hogy valahogy hidalja át az ellentéteket, és segítsen az osztályközösségen. Nehezen bár, de sikerül a lánynak megvalósítani ezt, viszont az apja munkája miatt újra költözniük kell, talán Afrikába. A filmnek pedig úgy van vége, hogy a mesélő lány ad valami ceruzákat a szőke csajszinak, hogy adja oda az afrikai gyerekeknek.

Nem túl régi film, az tuti, hogy 2000 utáni, talán 2008-2009-es. Illetve még annyi, hogy mintha valami skandináv országban játszódna (Norvégia pl.), de lehet, hogy ezt már csak utólag képzelem hozzá.

Azóta gondolkodom, hogy mi lehet a címe, rákerestem ezerféleképpen, de nem találtam meg, remélem valaki tud nekem segíteni. :)



2019. jún. 18. 14:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!