Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A The Walking Dead miért lett...

A The Walking Dead miért lett ilyen unalmas?

Figyelt kérdés
Eskü a régi évadokat simán izgalmasak voltak 1-2-3-4-5 utána ellaposodott az egész . Hetedik évad első rész még ütős is volt csak utána átment újra ilyen unalmas csicska lassulásba. A jó karaktereket is kiírták. Ők dobtak az egészen én azt mondom. A testvér sorozata meg nézhetetlen egyszerűen már az elejétől fogva.

2019. jún. 18. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Megtöltik szappannal és nemlétező drámával, hogy kihúzzák a részeket, hogy ne érjék be a képregényt.
2019. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki a Fear TWD 4. évadát. Más ritmusú, mint az eddigiek, én jobban élveztem mint a Walking dead utóbbi részeit. Ez a középkori stílusra váltás kezd komolytalanba átmenni. Az USA többi részén kell lennie bőven benzintartaléknak, fegyvernek is, ezek meg nyilakkal bohóckodnak és cserkésznek álltak.

Én a vándorlást hiányolom az egészből, a Fearből jól látszik hogy ugyanabban az idősíkban Morgan vándorol egy kicsit és simán van ellátmány, ebből kiindulva akár óriási védett menedékek is lehetnek, míg Rickék vidéken kakaskodnak valamelyik szemétdomb fölött, mert nekik pont az az 1 kell, miközben lehet van 100 másik.

2019. jún. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
morgen szépen tönkrebajszta a megjelenésével a feart is szóval az is kuka
2019. jún. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Mert beléptél a divatfikázásba te is és fingod sincs mi a sorozat lényege.
2019. jún. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez nem divatfikázás. A nézettség is csökken USA-ban ! Mert egyre rosszabb a sorozat.
2019. jún. 22. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó évadon azért látszik, hogy elkezdték rebootolni a sztorit, mert élesen váltott mind a szereplők és a körülmények tekintetében is a 9. évad (eleje is, közepe is, a vége is a tömeggyilokkal). Mondjuk erre szükség is volt, csak nekem személy szerint nem jön be ez "farm, ahol élünk"-dolog, pont elég volt Hershel-éknél egy ilyen félévad.
2019. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
84%
Ez szemelyiség függő, hogy kinek mi unalmas, nekem például a mai napig minden egyes rész ugyan olyan izgalmas mint az eleje, van akiknek nem. Sokan tényleg nem értik ennek a sorozatnak a lényegét.
2019. júl. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!