Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehet hogy Ted és Marshal...

Hogy lehet hogy Ted és Marshall szobatársak voltak az egyetemen?

Figyelt kérdés
Imádom ezt a sorozatot, azon kevés produkció közé tartozik amiben igenis összefügg a törtenet és nem nagyon vannak összefüggetlen szálak. Ugye Ted és Marshall szobatársak voltak, de Ted építész lett Marshall pedig jogász? Oké más kar egy koli. De akkor hogy lehet hogy a Star Warsos részben ugyan arra a vizsgára készültek? Talán közgazdaságtanra, amikor a kereslet-kínálattal poénkodtak? Ráadásul egykőjük szakmájához sincs túl sok köze a közgáznak úgy általában persze ezt nem tudhatom. Aztán ott van hogy Ted mindig említi hogy a Wasleyn-re (nem biztos hogy igy kell irni) járt, sőt ilyen egyetemi pólót is többször is látni rajta, Marshall viszont a Columbiai Egyetem jogi karára járt, ott tanult jogot. Azt pedig plána nem tudom hová tenni hogy Lili ugyan ezen az egyetemen mit is tanult? Művészetet vagy pedagógiát? Szóval bizonyára hiába nézem 1000szer immáron újra valamin átsiklik a figyelmem, esetleg le tudná valaki írni, hogy hogy is van ez?

2019. jún. 18. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Közgáz alapjait több szakon is tanítják, az nem meglepő.


Arra nem emlékszek, hogy külön suliba jártak, de azt se tudom, hogy az USA-ban hogyan vannak megoldva a kollégiumi elszállásolások. Lehet, hogy ez egy lyuk a történetben, amire a régebbi idők bemutatásához volt csak szükség.

2019. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Marshall mindkét egyetemre járt, Lily pedig művészetet tanult.
2019. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Funfact: Mindhárman a Wesleyan tanultak, azonban ott a valóságban nincs építészet.


[link]


(itt az 1. tény)

2020. jún. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!