Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lucifer 4. évad magyar szinkro...

Lucifer 4. évad magyar szinkron Netflixen?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki írná , NEM, NEM SZERETNÉM eredeti szinkronnal nézni ,jobban szeretem a szinkront..Bár persze kénytelen vagyok...


Van még rajtam kívül valaki aki, aki igényli a magyar szinkronos folytatását a Lucifer sorozatnak a 4.évadnál?

Egyenlőre mindenhol azt mondják nem lesz, ez nagyon dühítő számomra, úgyhogy pár kérdés?


Csökkent talán a nézettség, hogy átkerűlt a Netflixre a sorozat ?

Miért nem készít vagy folytatja eredeti szinkronnal a Netflix olyan sorozatokat amiknél már leadták szinkronosan az évadokat ? Köze van ehhez a szinkronszínészek szerződésének?


Van a magyarországi Netflixnek emailcíme ? Hogy tőlük is megkérdezhessem , lesz e valaha szinkron.


Bárki aki még szintén így van ezzel és tudomást szerez arról később, hogy mégis lesz szinkron , az légyszi majd írjon rám.


Köszi !



2019. jún. 18. 23:53
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem csak csökkent, hanem el is kaszálták a 3. évad után. Csak a Netflix felkarolta egy negyedik évadra, majd most idén el is kaszálta egy berendelt utolsó 5. évaddal.


Jobb, ha megtanulsz angolul, mert így csak a minőségi sorozatok töredékét fogod látni, és ha megint így jár valamelyik mint ez, akkor vagy nem nézed, vagy marad a felirat. Nem hiszem, hogy lesz magyarul.

2019. jún. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
59%
Az ilyen b*zik miatt engedik el a magyar szinkront, mert angolul nézitek . Van aki szeretik a magyar hangokat.
2019. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
90%
Én is szeretem Lucifer magyar hangját , szinte utálom az angolt.harmadik évad végén próbálkoztam nézni angolul , magyar felirattal de egyszerűen nem élvezetes. Adom a véleményed.
2021. okt. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zetsu99 válasza:
Én is egyértelműen jobban szeretem a magyar szinktront és a magyar hamghoz képeat a színész eredeti hangja valami nagyon elkeserítő volt. Nagyon jó lenne, ha adnák magyarul és mindenben benne vagyok én is, ha ezt valahogy elérhetjük!
2021. dec. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Viszont a Netflixen sikeres volt és +1 szezon helyett +3 készült. Az ötödiket ugyan már lezárták, de a nézői visszajelzések miatt újra készült még egy. Bár ez már vegyesebb érzéseket keltett, mert az ötödik nagyon szépen lett lezárva és megbolygatták.


Nem tudom, hogy a magyar Netflixnek miért nem áll érdekében szinkront kérni pont ehhez. Nem tudok konkrét elérhetőséget, viszont filmkérésnél beírtam, hogy Lucifer magyar szinkron.

2022. jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nevetséges, hogy csak fele lett szinkronizálva! fél munka nálam az ilyen. én is magyarul kezdtem el nézni és így is szeretném végig.
2022. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem is nagyon jó volt a magyar szinkron. Esetleg valaki tudja, hogy lesz e magyarul?

Tudom, hogy ha angolul nézem lehet belőle tanulni de így nem olyan jó!

2022. júl. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!