Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Bosszúállók: Végjáték c....

A Bosszúállók: Végjáték c. filmet bővített verzióban újra kifogják adni Amerikában. Nálunk is megjelenik moziban ez a verzió?

Figyelt kérdés

2019. jún. 20. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Ign hungary oldalán azt írták, hogy még nincs róla info, hogy itthon is leadnák.

Úgyhogy szerintem vagy nem adják vagy csak Budapesten...

2019. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már lassan nem is adják a mozik, DVD-n fog megjelenni.
2019. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, max. Pesten tudom elképzelni. Inkább az a kérdés, hogy érdemes-e megnézni. Egy megemlékezés lesz Stan Lee-ről, meg egy kivágott jelenet. 7 percért szerintem felesleges újra megnézni. Biztos vagyok benne, ott lesz a blu-ray extrák között és valaki majd fel fogja rakni.

(Szerintem Langford jelenete lesz, de az mindegy.)

2019. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rebesgetnek valamit egy IMAX kiadásról és lehet ,hogy az már a bővített lesz, mert a bejelentés kb. ugyan akkor történt de biztosat még nem mondott senki.
2019. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tejinashi ***** válasza:
Olyan nincs hogy "bővített kiadás". Olyan van, hogy vágott verzió. Ez körülbelül olyan, mintha egy könyvből kitépnél néhány oldalt, aztán a könyvet eladod és közlöd, hogy plusz pénzért a kitépett oldalakkal is meg lehet venni, mint "bővitett kiadás"-t....
2019. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Előzőnek: Nem nincs igazad. A filmet újra kifogják adni plusz jelenetekkel, külföldön.
2019. jún. 25. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!