Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintem Rubi szerencsétlensé...

Szerintem Rubi szerencsétlenségétől eltekintve is rossz vége lett a Rubi az elbűvölő szörnyeteg-nek. Egyetértesz? Eléggé össze lett csapva.

Figyelt kérdés
az oké, hogy alajandroék new york-ban éltek, de ha olyan jó barátok voltak marcoval és cristináékkal, nem hiszem el, hogy a 18év alatt egyszer se találkoztak, vagy marco ne említette volna alajandronak hogy fernanda detto rubi lett.
2010. júl. 9. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaja.Igazad van sokkal érdekesebb/értelmesebb véget is kitalálhattak volna.Csak néztem kia fejemből mikor megláttam,hogy Fernanda letámadta Alejandrot.
2010. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*ki a
2010. júl. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Bizony, az élet fontos, nagy, lényeges kérdései!

Gyerekeknek/állatoknak azért nem felejtetek el enni adni, ugye?Ebben a nagy izgalomban?


Gyíkok!

2010. júl. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem,de neked biztos véletlenül AKARATTAL elfelejtenék enni adni!!! xD
2010. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hat igen erdekes vege lett;de a sorozatok mar csak ilyenek...
2010. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mcgalagony17 ***** válasza:
100%

Eleve nagyon elrontották azt a jelentet, amikor Rubí lezuhan a lépcsőházban... Tisztán látszik, hogy kaszkadőr ugrik le, mert az igazi színésznő nem is hajol ki rendesen a korláton.

Az egy dolog, hogy Fernanda lett Rubí utódja, na de akkor is lehetett volna valami hasonló színésznőt berakni a helyére, ahelyett, hogy a Rubít játszó kap egy szőke parókát...


21/N

2015. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!