Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Andrew Garfield...

Szerintetek Andrew Garfield jó választás lessz pókembernek a 2012-es filmben?

Figyelt kérdés
én Frank Dillane-ra szavaztam volna, de annak jobban örültem volna ha Maguire játsza továbbra is. Nemtudom ti, hogy vagytok vele de mintha rá öntötték volna a pókember szerepét. Nagyon Kár hogy már nem ő játsza:/
2010. júl. 9. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó választás. Reméljük végre összehoznak egy igazi képregényfilmet mert az első 3 nem lett valami jó.

Maguire szerintem is jó volt de mivel ennek a filmnek semmi köze se lesz az eddigiekhez ezért tök mindegy, hogy kijátssza.

2010. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Frank Dillane hat meg jo h nem ot valasztottak... :)

Egyaltalan nem egy Pokember tipusu srac,ez a Gafield se egy tokeletes de azert elmegy...remelem h majd megszeretem mint Maguiret.

2010. júl. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Garfield a képein elég bénán néz ki, de láttam tőle a Dr Parnasszus és a képzelet birodalmát és ott is fiatal srácot játszott, szerintem meglepően jól. Meg emberien is nézett ki. Kíváncsi leszek, hogy milyen lesz Pókemberként.
2010. júl. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Andrew Garfield,hihetetlenül tehetséges színész,tökéletes lesz Pókembernek is. :)ha még nem láttad filmben,tudom ajánlani a Boy A c. filmet és a Sose engedj el c. filmben is nagyot alakított! :-)
2011. júl. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hihetetlenül jó színész, már nagyon várom a filmet.
2012. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Határozottan tökéletes választás volt.
2012. júl. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Klasszisokkal jobb volt, mint Tobey.
2012. júl. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nagyon tehetsèges színèsz ès új dolog kènt tünteti fel a pokembert (és ezt nem csak a két szeméèrt mondom na jo azèrt is)igazàból csak a csodálatos pókember c. filmjét láttam és sok sikert kivánok neki!!!!!!
2012. júl. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nirata ***** válasza:
44%

Szerettem a régi pókembereket is,de amikor megnéztem az újaz 1 hétig csak azt tudtam nézni!

Andrew sokkal jobban játsza Peter-t és Pókembert is


(és jobban is néz ki)

2013. márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!