Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a baj? Miért nem...

Mi lehet a baj? Miért nem működik? Nem ez az eredeti oldal?

Figyelt kérdés

Ma kaptam meghívót sorozatbarátra és regisztráltam is. Azonban semmilyen sorozatot nem tudok megnézni az oldalon továbbra se.

A "videó megtekintése" gomb csak végtelennyi adf.ly oldalt nyit meg (a "skip ad" megnyomása után is). Ha átírom az adf.ly-os url-t, akkor pedig csak visszadob a sorozatbarát főoldalára.

Ez az állapot a frissen feltöltött linkeknél és a régebbieknél is fenn áll.


Erre az oldalra kaptam a meghívót: [link]

Ez az eredeti oldal, vagy csak másolat?



2019. jún. 21. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
ez az eredeti oldal,lövésem sincs mi lehet a gond.
2019. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Használsz reklámblokkoló bővítményt a böngésződhöz? Illetve milyen böngészővel próbálod? Megpróbálhatnád másikkal is, hogy azokkal működik-e.
2019. jún. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én az openload-os megosztót szoktam használni (ha van).

A skip ad után megjelenik a lejátszó, kattints az indításra.

Nem fog elsőre elindulni, reklámoldalakat dobál fel, azokat zárd be, és kattints az indításra megint.

Előbb-utóbb elindul. :)

2019. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
...ja igen, a reklámblokkolót azt valóban ki kell kapcsolni ezeken a helyeken, különben nem fog működni.
2019. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!