Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek milyen lenne a...

Szerintetek milyen lenne a "tökéletes" szerelőgárda a Kis hableány élő szereplős filmjéhez?

Figyelt kérdés

Szerintem Arielnek Madelaine Petsch, Eriknek pedig Zac Efron.

Szerintetek? :)



2019. jún. 21. 19:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Senki. Fel sem kellene dolgozni! Gondolom még nem éltél, mikor beütött a rajzfilm! Az hozta vissza a Disney-t az élvonalba! Világméretű siker volt, mindenki azt akarta látni! Sorok álltak a mozik előtt! Na ezt, a régi rajongók szerint nem lehet megismételni és szentségtörés megcsinálni élőszereplősben.
2019. jún. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikor volt ennek ekkora sikere, viszont azt tudom, hogy kicsiként nagyon szerettem a mesét. De szerintem szuper dolog ezeket "újra alkotni" és élőszereplős formában megcsinálni. Ezért is lennék kíváncsi a többiek véleményére a szereplőkkel kapcsolatban.
2019. jún. 21. 22:24
 3/17 anonim válasza:
39%
Ariel szerepében megnézném Amber Heard-öt, az Aquaman szerepe miatt főleg.
2019. jún. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, ő is jó lenne, bár már szerintem kicsit elege lenne a vörös hajú, vízzel kapcsolatos szerepekből. :D Amúgy szerintem Arielnek még Ariana Grande is jó lenne. De Eriknek mindenképp Zac :)
2019. jún. 22. 19:08
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen egy ismeretlen színésznőt kéne szerződtetniük.

Madelaine Petschet bírom, de őszíntén szólva nagyon nem tud énekelni, a Riverdale-ben is csak úgy tudta kiénekelni a dalokat, hogy autotune-t tettek rá és lejjebb vették több oktávval az eredetit dalokat.

Ariana Grande meg szerintem nem elég jó színésznő hozzá. Elég megnézni a Hairspray live-ban. Csak azért mert szoprán hangja van és a múltban be volt festve a haja vörösre még nem jelenti azt, hogy máris ő a perfekt Ariel.

2019. jún. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Zac Efron tenyleg jo valasztas lenne.Arienek hirtelen Pryanka Chopra jutott eszembe.Nem tudom milyen lenne voros hajjal.O inkabb Jazminnak lenne jo.
2019. jún. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Pryanka arca szerintem egyáltalán nem hasonlít rá, talán neki valami Pocahontas szerep lenne jó, vagy nem tudom. Szerintem nem is fontos, hogy a színésznő jól tudjon énekelni, hiszen a dalokat más is felénekelheti.
2019. jún. 24. 19:26
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok:

Az kizárt dolog, hogy a dalokat más énekelné fel, az az egyik leggázabb és legkínosabb dolog a filmiparban. Botrány lenne.


Mivel Lin Manuel Miranda fogja a zenéjét szerezni, ezért nagy az esély még, hogy a Broadwayról szereznek színésznőt.


Vagy akit még el tudnék képzelni az Rachel Zegler. Még amatőrnek számít filmeknél, de jövőre ő lesz a főszereplője Steven Spielberg West Side Story remake-jének, szóval nagy eséllyel fel lesz fedezve Hollywoodban. Ráadásul 18 éves, szóval korban se lenne túl idős, plusz meg van a hangja Arielhez, mint azt ahogyan a youtube csatornájára kitett Part of your world cover bizonyítja:

[link]

2019. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
29%

Arielnek Zendaya vagy Katherine Langford.

Eriknek pedig Joe Keery vagy Harry Styles.

+Danny Devito Ursulának.

2019. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szerintem Rachel és Zendaya nem passzol Ariel arcához. Joe-ban és Harry-ben pedig nincs meg az a szívtipró típus, akibe egy sellő annyira bele tud szeretni, hogy feladja miatta az addigi életét. Viszont Katherine tényleg jó lenne. De Ursulát miért férfi játssza? Ne értsétek félre, ez csak az én véleményem :)
2019. jún. 25. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!