Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film?

Melyik ez a film?

Figyelt kérdés

Nagyon régen láttam egy filmet. Zavaros, de ha jól emlékszem egy háború zajlott,és egy asszony menekült benne. Régi korban játszódott és 2 része volt.

Nagyon jó lenne tudni mi lehetett!

A segítséget előre is köszönöm szépen!



2019. jún. 23. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán Sophia Loren Egy asszony meg a lánya?
2019. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Utána néztem de sajnos szerintem nem az.

Ami még zavarosan megvan, hogy egy bál zajlik a film elején, ahol a jó módú emberek megtudják hogy jön a háború. Az asszonynak a menekülés közben születik gyermeke.

De köszönöm szépen neked a válaszd. Ha esetleg így is még eszedbe jutna valami, kérlek ne tartsd magadban! ;) :)

2019. jún. 23. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:
nem tudom miért gondoltam a 2 vh-ra,de mert régen láttam és egy gyermekével menekülő asszonyról volt szó valamiért erre asszociáltam.jó lenne tudni melyik háborúról van szó,de annak fényében amit most írtál lenne egy újabb tippem: Lángoló part-valószínű újabb mellélövés,de a fene tudja miért most ez ugrott be :D előre is elnézésedet kérem az újabb valószínűsíthető baklövés miatt!
2019. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!