Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dragon Ballban Beerus vagy...

Dragon Ballban Beerus vagy Jiren az erősebb?

Figyelt kérdés

2019. jún. 26. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz megmondani, mert vannak ellentmondások az anime és a manga között (az igazi rajongó meg ugye mindkettőt nézi-olvassa :D)


Én úgy gondolom, hogy hosszú, kegyetlen harc lenne, de Beerus nyerne.

2019. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Beerus. Még is csak a pusztítás istene... de az tuti, hogy kenény küzdelem lenne, mivel Beerus még nem tudta elsajátítani az ultra ösztönt, Gokuval ellentétben.
2019. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Whis azt mondta,hogy van egy halandó,aki erősebb az univerzuma pisztítás istenénél.Ez a halandó Jiren.Szóval erősebb Belmodnál.Így valószínűleg Beerusnál is erősebb kell legyen.Azt tudjuk,hogy szkanderbna Belmod lenyomta Beerust
2019. júl. 28. 21:39
 4/9 anonim válasza:
Tudom egy kicsit régi, de beerust. Fusion Zamasu is legyőzné elvileg és ő gyengébb mint Jiren. Jiren legyőzné őt is és belmodot is. Mivel Beerus Champa,Sidra,Mosco és ugye toppo utàn azt hiszem a leggyengébb pusztítás isten talán még a 8-as univerzumban található gyenge nálla. A legerősebb közűlük Genne akit se Jiren, de még mui Goku sem győzne még most le. Mivel ő elvileg már tudja az ultra ösztönt!
2019. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Érdekes

Én úgy tudtam Beerus az egyik legerősebb pusztítás istene

2019. okt. 24. 21:35
 6/9 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy attól még, hogy sok kamu videó ezt hírdeti ez nem így van. Beerus tudtommal nem olyan erős pusztítás isten, és szerintem azzal meg hülyeséget is írtam, hogy a 8-as univerzum bélinél talán erősebb, inkább jó az a talán Hellesnél is... Mert elvileg a 4 kimaradt univerzum pusztítás istene lehet a legerősebb. Szerintem a Róka még erősebb mint Quitella!
2019. nov. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Beerus mindekép mivel halhatatlan. Ellenfelei már a püfölésében is kifáradhatnának (Jiren vagy Goku pl.), Goku is csak egy darabig tudja tartani az Ultra Ösztönt, aztán fájdalmai lesznek az Isteni erő miatt...


És Beerus erejét szerintem még mindig nem láthattuk, csak mindig annyit ad bele hogy Gokuval tartsa egy szinten...

(mikor Whis mondta amikor először a piros haj ellen verekedtek hogy Beerus régen adott bele ennyit az erejéből... ezért örült is neki hogy van játszótársa).

2019. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Még elgondolkodtató az is hogy Dermesztő elpusztította a csillagharcosok bolygóját az összes harcossal együtt (mint Broly félék stb.), mikor Dermesztőre dobták a "Hakai" pusztítás gömböt akkor izzadva de összenyomta hogy ne ölje meg őt (később Gokura dobta).

Mikor Beerus megjelent, meg sem mozdult még a kezével sem csak ráfújt és elszállt a pusztító erő:

0:15-nél:


https://www.youtube.com/watch?v=-xpMlBeCxKY

2019. dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Whis azt mondja,hogy Beerus az ereje 70%-át vetette be a piros hajú Goku ellen.


Vagy ott van Vegeta legyőzte a pusztítás istene Toppót,de Jiren ellen még Gokuval meg C17-el közösen sem volt esélyük sem.

2019. dec. 26. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!