Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a címe ennek az...

Mi lehet a címe ennek az animének?

Figyelt kérdés
Régen láttam egy animét amiből nem sok dologra emlékszek. Annyi rémlik, hogy fantasy volt, megismerkedett egy lány meg egy srác, és az utolsó résznek úgy lett vége, hogy valami magas oszlopon álltak egy harc után, egymásnak háttal, mert a lány épp eltűnt. Aztán a lány pánikba esett és segítségért kiáltott, a srác hirtelen megfordult, és ahogy meg akarta fogni a lányt, (a lány) eltűnt. Majd a leges legvégén az volt, hogy a srác mindent bejárt aztán újra találkozhatott a lánnyal aki gyerek lett (?)
2019. jún. 27. 12:02
 1/5 Katona Dius ***** válasza:
Nem tudom, mi lehet a címe, de engem is érdekelne.
2019. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel. Hol vannak ilyenkor a mindent tudó, lelkes válaszolók? XDD
2019. júl. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Remélem valaki tudni fogja :/ Az a baj, hogy rémlik még pár jelenet belőle, de nem akarok butaságot mondani, mivel baromi régen láttam, és az egészet homály fedi, lehet összekeverném egy másikkal, ami nem szerencsés. Megpróbálok utána nézni még, de nem sok reményt fűzök hozzá, hogy megtalálom.
2019. júl. 4. 01:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Már lassan egy órát kerestem, fogalmam sincs mi lehet :|
2019. júl. 4. 01:50
 5/5 A kérdező kommentje:
Na, sikerült kideríteni. Kyoshiro to Towa no Sora
2019. júl. 12. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!