Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A StarTrek Discovery hajójának...

A StarTrek Discovery hajójának útja a harmadik évadban vajon a jövő mely pontján folytatódik?

Figyelt kérdés

[link]


Mert az ugye fix hogy nem 2257 körül, kérdés csak az milyen távol ugrottak a jelenlegi ponttól?!?!?!


2019. jún. 28. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Bárhol lehetséges, elméletileg 930 évet utaztak előre az időben, az egy teljesen homályzóna, arról csak a régebbi évadok időutazgatós részei adnak némi információt, viszont mindegyik ilyen részben 400-500 évvel a Discovery után már alap dolog az időutazás, ergo valószínűleg vissza fognak térni, ha nem is a hajóval az időutazás utáni 1-2 évbe, legalábbis ezt tartom a legvalószínűbbnek. Persze az is megeshet, hogy hagyják őket a 930 évvel későbbi jövőben, hogy nyissanak egy új lehetőséget a Star Treknek arra, hogy egy új és még szűz időben és helyen játszódjon, amiről még semmit nem tudunk, esetleg gondolva a folytatásokra is.
2019. jún. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hm, szerintem a 930 év távolságban nem hagyhatnák őket mert akkor a

2387 (eddig van a jelenlegi idővonal)

és a 3195 (ide érkeznének)


közötti kb 800 évben már nagyon módosítani nem lehetne, új sztorikat sem nagyon lehetne berakni mert a múlt akkor már fix lenne, ha meg jönne pl. új ST sorozat mint pl. a Picard, akkor ott sem lehetne eljátszani hogy vége a világnak, mikor tudnánk hogy potom 7-800 év múlva a Discovery idejében minden rendben, ezért is nem lehetett tovább a Discovery -t sem a múltban hagyni, az események előbb-utóbb bekavartak voltan a Voyager már meglévő sztorijába, egyébként viszont szépen megoldották hogy a régi sorozatban miért nincs pl. spóra hajtómű vagy Spock testvére, ettől kissé tartottam én is meg sokan mások is.


visszavinni a fentebb említett okokból nem is lehetne őket a kiindulási pontra, max Spock már sorozaton túlmenő történetébe hogy ne legyen a "ja bocs mégis van egy testvérem akiről soha nem szóltam eddig meg ezután sem" dolog.


de ez csak az én személyes véleményem, sem visszavinni sem 900 évnyire hagyni őket nem lenne bölcs, akkor már inkább valahová a 2400 környékére, ahová Picard is megy most, persze meglátjuk, úgysem az lesz amit én kitalálok hanem amit az írók :D

2019. júl. 11. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!