Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok hasonló filmeket...

Tudnátok hasonló filmeket mondani? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, nos olyan filmeket keresek mint a: amerikai pite, buliszerviz (1,3), szüzet szüntess, cool túra, euro túra, sextúra, miss march, fired up, cukrosnéni, kalandférgek, hangyák a gatyában, stb. Az a helyzet hogy már rengeteg ilyet láttam, úgyhogy aki sokat tud, az legyen szíves írjon.
2019. jún. 28. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ebből írtam a szakdolgozatom, nem vicc! Mármint az amerikai tinédzser moziból a 1980-tól 2000-it tartó időszakban és a teen sex comedy ugye a 80-as években futott fel. aztán a 90-es évekre elhalt és a 90-es évek végén új életre kelt (Bocs, magyar címeket nem tudok, csak eredeti nyelven nézek filmet, így csak azokat tudom, de IMDB a barátod)


Pick up summer, Paradise Motel, Cavegirl, Wimps, Beach Balls, Summer Job, Hot T-shirts, Zapped!, Porky's, Pink Motel, Screwballs, Joysticks, Up The Creek, Van Vilder, The Girl Next Door, Kids in America, Not Another Teen Movie, Miss March,

2019. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mondjuk ezek nagy részét láttam, akkor is sokat segítettél. Ha esetleg még tudnál párat írni, akkor megköszönném :).
2019. jún. 28. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Szívesen. Hát igen, azért véges a számuk, talán ide tartozik még a Bachelor Party (de ez elég ismert),aztán a Last American Virgin, Losin' it, Hot Moves...


Talán érdekesek lehetnek a cross dressing filmek, amelyek főleg a 80-as évek második felén futottak fel a tinifilmek között, azok is nagyon jó poénokra épülnek, fiú, vagy lány valamiért beöltözik ellenkező neműnek, pl, hogy bekerüljön egy csapatba, iskolába stb.. pl Just One of the Guys, Ladybugs (ez személyes kedvencem), Nobody's Perfect (ez is személyes kedvencem), She's the man, White Chicks,

2019. jún. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy, biztos vagy benne miről beszélsz? :) Mert a filmek egy része abszolút más kategória, a fele 2000 után jött ki, a maradékot meg már én leírtam, annyi különbséggel hogy magyarul (van vilder = buliszerviz, the next door girl = szüzet szüntess, stb.)
2019. jún. 28. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!