Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 8 éves lánynak ajánlanátok...

8 éves lánynak ajánlanátok filmeket?

Figyelt kérdés
Lányom még csak meséket néz, azt is ellenőrzött keretek között. Most a szünetben talán itt lenne az ideje, neki való filmeket is megnéznünk. Tudnátok ajánlani szép, vicces, vidám, picit tanulságos filmeket?
2019. júl. 2. 15:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Polar Expressz

A leleményes Hugo (+12)

Segítség, hal lettem!

...

2019. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%

Egy ropi naplója filmek

Harry Potter

Disney, nikelodeon hosszú filmek mint Én és Alex. Ez most a kedvenc ilyen focis, tanulságos.

Ezek a 9 éves fiam kedvencei

2019. júl. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem 9 éves fiam van, ezért kicsit talán fiúsabb filmek (mármint kisfiú a főszereplő) de hátha tetszik, az Egy ropi naplója nagyon jópofa, van azt hiszem 4 része is. Sokat nézte tavaly nyáron.
2019. júl. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
91%

Váratlan utazás

Anne


Ugyan nem mai filmek, de a 9 éves keresztlanyom nsgyon szereti

2019. júl. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Shrek, Segítség hal lettem, Harry Potter, nekem ilyesmik voltak a kedvenceim annyi idősen.
2019. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Egy kutya négy élete (na jó ez inkabb 12+)

Csillagpor

Nanny Mcphee

Éjszaka a múzeumban

Mrs. Doubtfire ez egy klasszikus :)

2019. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
Nekem a kedvenceim voltak (nem mind film hosszúságú): Tom & Jerry, Scooby-Doo, Shrek, Magyar Népmesék, Hupikék Törpikék, Nemo, Mézga család, Pat & Mat, Micimackó. Aztán kicsit később amik igazán tetszettek (főleg sorozatok): Harry Potter, Dr. House, 12 Monkeys (a sorozat, nem a film), Shameless, Fringe, A célszemély, Da Vinci's Demons.
2019. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Persze utolsó, Shameless, amiben dugnak 3 percenként cenzúra nélkül, az való egy 8 évesnek...

Kérdező, a klasszikus Disney meséket látta már a gyerkőc? Nekem pl. még felnőttként is nagy kedvencem a Szépség és a szörnyeteg eredetije (1991), nagyszerű alkotás és pont ennek a korosztálynak szól.

2019. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#9: Értelmezni kellene tudni amit írtam. Kicsit később, tehát úgy 12-13 éves korban már teljesen jó, én is akkor néztem. Illetve egy szóval sem írtam hogy ajánlom, hanem hogy nekem ezek tetszettek.
2019. júl. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

12 éves korban teljesen jó a Shameless??? Vagy káromkodni, vagy kúrnak, vagy káromkodni bepiálva kúrnak. Jó kis gyerekkorod volt.......és csodálkozunk hogy a mai fiatal felnőttek agyatlanok.


Amúgy az sem esett le sokaknak, hogy FILMET keresnek, erre sorolják a meséket......

3.

2019. júl. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!