Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Démonok közt filmuniverzum,...

Démonok közt filmuniverzum, egy ekkora bakit hogy hagyhattak benne a filmbe?

Figyelt kérdés

18+


A Démonok Közt 2-ben a Warren házaspár mikor előadást tart az egyetemet mutat felvételeket egy ördögűzésről amin egyértelműen Az Apácában lévő "Franci" szerepel.

A 2-ben mondják hogy őt gyerekkorában az apja megerőszakolta és megkínozta. Az Apáca végén meg azt mondja hogy vissza megy Kanadába az apja paradicsomtermelő gazdaságába segíteni.

Na most ha az apja tényleg megkínozta és megerőszakolta volna gyerekkorában akkor miért menne vissza az apjához felnőttként? Egy ekkora logikai bakit hogy bírtak bele írni a történetbe?!


2019. júl. 3. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért spoilerezel?
2019. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért írsz haszontalan választ?
2019. júl. 3. 16:19
 3/5 Lacagyerek ***** válasza:

ez valószinűleg azért lehet mert nem James Wann rendezte hanem Coryn Hardy. Meg muszály volt eljuttatni valamilyen úton-módon valakot a Warren házaspárhoz és ennyire futotta a kreativitás. De az is lehet h az Erdélyi "kaland" után már ez is szimpatikusabbnak tünt :D

Nagyon nagy rajongója vagyok a Démonok közöttnek, csak az a istenverte apáca ne készült volna el ebbe a formába. Amit a Démonok között felépített az annyira jó lett h még a gyengébb Annabell se (hiába erőlködött rajta) birta lerombolni na ez az apácának majdnem sikerült.

Úgyhogy ez az apáca hibája mivel nem jól kapcsolta össze a két filmet. Vagyis inkább az apáca története a rossz mivel csak így lehet összekapcsolni.

Egyébként csak megjegyzem, hogy a Démonok között első részében van a jelenet.

2019. júl. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy akkor már a megszállt ember beszélt belőle, aki nem emlékszik az ilyenekre vagy pont azért menne vissza, hogy a negatív energiából is erőt gyűjtsön? Bocs, ha hülyeség
2019. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lacagyerek ***** válasza:

Végül is ez is lehet egy opció.

Viszont ez egy kicsit ilyen belemagyarázós dolog, de attól még nem hülyeség. Sajnos a fim hibája vagyis a rendezőé. Nem magyarázta meg ezt a dolgot és amíg ez így lesz addig ez egy gyenge pontja lesz neki. Pl: A démonok között 1 ben az is elhangzik h Morisnak túl sok kín jutott (nem bíztos h a kín szót használja) osztályrészül így őt már nem lehetett megmenteni. Ehhez képest az Apácában nem úgy fest mint aki egy magábafordult valami lenne.

De van sok más megmagyarázatlan dolog pl: miért azt az apácát vittem magával mikor még fel se volt szentelve (itt egyébként mondják a vatikánba h ő jól ismeri erdélyt, erre mikor megkérdezi tőle Burk atya akkor azt mondja h még soha nem járt Erdélybe.... mi a fa**!?) akkor pl honnan vannak látnoki képességei. Meg úgy kb eleitől a végéig egy homályos valami az egész. Pedig ha valaminek akkor ennek nagyot kellett volna ütnie. De ezt már majdnem meg is bocsájtottam neki mert azóta láttam az Annabell 3-at. Hát ha azt mondanák, hogy találjak ki egy ettől unalmasabb történetet akkor nagyon nagyon össze kéne szedni hozzá magamat. És az alapja ennek lehetett volna a legjobb és nem tudtak vele mit kezdeni. Na ennek mondjuk sikerült szerintem befejeznie azt amit az apaca elkezdett.

Jött az Annabel első része, na azzal úgy voltam h nem a legjobban összepakolt de végülis egy nézhető film. Jött a második a teremtés na az valamicskét helyrehozta a dolgokat csinált neki eleit, végit egy kerek sztori lett belőle, úgyhogy így oké volt. Erre jött az a mocsok. A harmadik, az eleit egész jól elindítja bár attól kaptam egy kissebb heregörcsöt h ebbe is benne volt az ápolónős jelenet, de ezzel nem is volt annyira nagy baj mert kb ez meg ezután 2 percel a lerobbant kocsinál van egy jelenet ami el van találva és innentől nem lejtőn indul el hanem egyenest fejest ugrik a friss betonba.

2020. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!