Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Pókember: Idegenbent meg...

A Pókember: Idegenbent meg lehet nézni úgy ha az ember nem látta a Végjátékot és a Marvel kapitányt?

Figyelt kérdés
A spoilerek elkerülése végett jó lenne tudni hogy mekkora a kapcsolat a Pókember és a másik között vagy hogy lő-e le valamit a korábbi "poénok" közül a Pókember. Ha érdekel a Végjáték meg a Marvel kapitány, de még nem láttam egyiket sem (sajnos), akkor kerüljem a Pókembert is, vagy nyugodtan nézhetem mert semmi köze hozzá? (Nekem a kis spoiler is spoiler szóval csak akkor nézném ha tényleg gyakorlatilag 0 az átkötés!)

2019. júl. 5. 19:58
 1/9 A kérdező kommentje:
*másik két film között
2019. júl. 5. 19:59
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A közelébe ne menj Pókembernek ha nem láttad a Végjátékot. Utána játszódik és lelövi a film legnagyobb fordulatát.
2019. júl. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hú de jó hogy megkérdeztem, nagyon köszönöm! Elkerülöm akkor jó messze...
2019. júl. 5. 20:06
 4/9 anonim ***** válasza:
7%
igazából miután meghalt vasember, nem is értem, hogy miért kellett megcsinálni ezt a pók filmet.
2019. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Negyedik. Te most direkt spoilerezted le és tényleg ennyire köcsög vagy, vagy véletlen hintetted el ezt a hatalmas spoilert? Értem hogy a Végjáték már rég kijött de a kérdező pont a spoilereket akarta elkerülni😂
2019. júl. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
6-os. Végjáték ezer éves film a mai világban! Amúgy nincs olyan, hogy spoiler! Mindenkinek joga van beszélni egy filmről!
2019. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jogod van beszélni róla, de ha valaki kifejezetten kijelenti hogy nem akarja lelőni a film végét akkor minek kommentelsz ide? Írj ki saját kérdést ha arról akarsz beszélni hogy felesleges a Pókember.
2019. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én sem láttam a Marvel Kapitányt, de megnéztem, és értettem ugyanúgy.
2020. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na és megnézted kérdező?
jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!