Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az idei...

Mi a véleményetek az idei filmekről/sorozatokról?

Figyelt kérdés
Mi tetszett a legjobban? Mi volt a legnagyobb csalódás?

2019. júl. 6. 14:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
44%
Mindenkit pontozzunk le!
2019. júl. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
67%

Filmes téren:

A sokak által említett Godzilla 2. része szerintem értékelhetetlen. Nagyon rossz lett. A ScreenX sem segített rajta.


A mozikat elkerülő filmek közül a Rim of the world és a Steel Country amik nagyon bejöttek ezidáig. Mindkettő hangulatban volt erős.


Mozifilmek közül amikért megérte elkezdeni az évet:

Mirai. Anime. egy nagyszerű történet a felcseperedésről, családról, a modern japánról. Kellemes grafikával.


Irány a Pókverzum.

Ilyen képi világot életemben nem láttam még. Egész egyszerűen zseniális. A mélységelésség kromatikus aberrációval van érzékeltetve:D Raszter pontos, retro képregényeket megidéző árnyékolás... Nem is beszélve az easter eggekről.


Igen, ez a kettő 2018-as, de én idén láttam őket moziban. Mert még januárban is mentek.



Rossz versek.

A magyar film újkori virágzásának egyik terméke. A 20-30 éves városi fiatalság magára fog benne ismerni. Nagyon magyar. Nagyon jól fényképezve.



Alita.

ScreenX-ben egy látványorgia. Jól összerakták. Tetszett a történet is. Jó kis adaptáció. Élveztem.


Csodagyerek és Brightburn.

Imádom a témát. Ezt a para kisgyerekes horror zsánert:D A Brightburn meg egész érdekesen közelítette meg ezzel a kifordított acélember dologgal.


Mi.

Szimbólumrendszere páratlan. Post-horror a javából. Több olvasata is van, amik nem is állnak olyan távol egymástól. Inkább az üzenete miatt para, mint a horror mivolta miatt.


Csillagok határán.

Kiváló zene, kiváló atmoszféra. Nem való mindenkinek. Vérbeli sci-fi, ami megidézi a Kubrick féle irányt.


Pokémon.

Akkor voltam kisgyerek mikor nagyot ment a Pokémon anime. Pokémon Go-val pedig egy egész nyaram ment el. Fan service. Nyári popcorn mozi. Működött. Imádtam.


X-Men, Shazam, Marvel kapitány, Pókember, Bosszúállók.


Hozták a kötelezőt. De a Pókember nekem már nagyon elment abba az irányba amit soknak vélek...

Viszont ott volt az elmúlt évek egyik legjobb csatajelenete. Ahol előkerül a sok pók kosztüm;) Tudjátok. Nem akarok spoilerezni.

Az X-Men pedig simán volt olyan jó, mint a Shazam. Nem értem a károgást. Ezt a kettőt csak a Végjáték előzi meg. Méltó lezárás volt.


Kedvencek temetője, Gyászoló asszony átka.

Nagy csalódás mindkettő. Vérszegények. Semmiféle feszültségkeltés nem működik. Ezerszer láttuk már mindkettőt.


Boldog halálnapot 2 és az Üveg is átlagos, elment egynek kategória. Pedig a Sebezhetetlen lezárása ennél ütősebb kellett volna, hogy legyen.

2019. aug. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!