Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan kedvenc sorozatotok...

Van olyan kedvenc sorozatotok amit nem fejeztek be? Csak én utálom az ilyet?

Figyelt kérdés
Van több kedvenc sorim amit nem fejeztek be és nincs lezárva és nagyon dühít hogy miért nem tudják úgy csinálni hogy mielőtt vége az évadnak szól a csatorna kell e vagy nem b+ a folytatás és sose sikerül utánna járnom hogy mi lett volna.

2019. júl. 7. 04:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ja... A legdurvább és a legmocskosabb befejezés, ami nagyon sok fiatalt, gyereket is a pszichiáter ölébe lökött, mert képtelen volt feldolgozni, hogy miért Cliffhanger a sorozat "vége", az az ALF volt! Fogták és abbahagyták egy olyan ponton, ami széttört minden rajongót! (Persze pár évre rá próbálták orvosolni, de nem ment.)


De személy szerint a Twin Peaks (eredeti) sorozatának a "vége" zavart mindig is... Vagyis, hogy nem volt vége.

2019. júl. 7. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
Engem az dühít most,hogy a Gotham utolsó évadát nem adták le magyar csatornán.Tiszta szégyen,hogy 4 évadot leadtak az utolsót meg nem.Gusztustalanok.
2019. júl. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, több is volt. Én sem értem, hogy miért nem lehet előre szólni a készítőknek. Egy évados sorozatnál is dühítő, de ami már több éve megy, annál meg főleg. Ténbyleg több év után nem érdemlik meg a rajongók, na meg persze a színészek azt, hogy rendesen lezárják a sorozatot?
2019. júl. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Számomra a legnagyobb csalódás a Firefly félbehagyása volt. :/
2019. júl. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

A vége előtt nem tud szólni a csatorna, mert az évad fináléja és annak felvezetése hozhat még esetleg jó számokat, ami miatt mégis megtartják. Viszont ahhoz előbb le kell adni a tévében, hogy legyen nézettsége, így dönteni a sorozat sorsáról az évad vége után lehet.

Az a sorozat, aminek a vége előtt szólnak, hogy kasza, az olyan rossz is. Ettől már csak az rosszabb, amit le is vesznek a képernyőről, és esetleg uborkaszezonban tömbösítve leadják, vagy már ott sem, hanem csak streamben/DVD-n jelenik meg.

2019. júl. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A firefly lezárták egy filmmel, így a lezárást megkapta csak rövid.

Engem a Terra Nova félbehagyása mai napig zavar. Imádtam :/

2019. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a Dominiont szerettem nagyon de félbe hagyták :(
2019. júl. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2# Nézd meg angolul, magyar felirattal. Jobb élmény, és nem hagyhatod ki az évadot, mert nagyon jó lett.


Olyan volt, amit hamar elkaszáltak, és az idegesített, mert soha nem magával a sorozattal volt baj.

2019. júl. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Star wars: clone wars
2019. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5. válaszadó, nem szar az a sorozat, amit idő előtt befejeznek, csak a csatornának nem megfelelő a nézettsége. De ha valamit kevesen is néznek, az nem azt jelenti, hogy szar. Akkor amit sokan néznek, az feltétlenül jó. Egyszerűen mindenkinek más tetszik. Hiába nézik sokan például a Trónok harcát, engem az cseppet sem nyert meg. Különben is, inkább azt nézik sokan, ami megkapja a megfelelő reklámot, meg hát az sem mindegy, hogy milyen témájú sorozat milyen csatornán megy, na meg milyen időpontban. Nem tudom, hogy képzelték az Intelligence-t a CBS-re rakni például, amikor az kicsit sci-fi beütésű. Hát persze, hogy nem hozta a nézettséget.
2019. júl. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!