Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem tudom elindítani a...

Balázs98765432100123 kérdése:

Miért nem tudom elindítani a filmet?

Figyelt kérdés
Az Online filmek oldalán a Gyilkos elméket akartam nézni,de a linkek(vev.io) közül egy volt,de mikor elindítanám a filmet,azt írja nem kompatibilis.Valaki nem tudná,hogy lehet ezt megoldani,hogy nézhessem?

2019. júl. 7. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
10%

Tolvaj vagy? Filmet lopsz? Illegális oldalakon kutakodsz lopott filmek után?


És még van pofád megkérdezni, hogy miért nem indul a lopott film?

2019. júl. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves 1/1-es válaszoló...Ha szabad érdeklődnöm magának van élete? Egyébként miért lennék tolvaj,valaki feltöltötte én megnézném. Mintha minden második ember nem ezt csinálná :D De látom aberált vagy és nem érdemes rád időt pazarolni ;)
2019. júl. 7. 12:47
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Oh, akkor nem csak nekem nem indul a Gyilkos elmék? PEdig több oldalon is néztem, de sehol semmi... :(

Már eskü ott tartok, hogy megveszem DVD-n vagy valami, csak K E L L


(bocs, hogy nem hasznos a válaszom, de én sem tudom miért nem indul sehol-)

2019. júl. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez az 51%-os barom folyton oda írogat olyan kérdésekhez, ami online filmekkel kapcsolatos.
2019. júl. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es. De igaza is van! Mocskos tolvaj senkiháziak miatt ilyen drágák itthon a mozijegyek, meg ezért késik néhány mozifilm! vagy szerinted az helyes, hogy a sok barom lopja a filmeket? Te lopsz, te is tolvaj vagy? Normális nyugat európai országban az ilyen senkiktől megvonják már az internetet! (anglia, németország, olaszország, hollandia!)
2019. júl. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg Sorozatbaráton fent van a 14. évadig, bár a linkeket nem néztem meg mindnél, hogy vannak-e, sokáig tartott volna:')
2019. júl. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!