Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A narutoban az akatsuki...

Gergo456 kérdése:

A narutoban az akatsuki klánbeliek miért küzdöttek meg egymással?

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Az akatsuki inkább csoport/szövetség volt, mint klán, tehát a tagok nem álltak olyan közel egymáshoz. Egyébként milyen küzdelemre gondolsz? Csak mert én nem sokra emlékszem. Ott volt Orochimaru vs Itachi, Obito vs Konan, és kb ennyi.
2019. júl. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pl. Konan vs Tobi,Itachi vs Obito stb..
2019. júl. 7. 18:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor Konan harcolt Obitoval, akkor az elöbbi már nem volt a szervezet tagja, mivel Naruto meggyőzte hogy világuralom nélkül is képesek jobb hellyé tenni a világot. Olyan direkt ütközetre pedig nem emlékszem, ahol Itachi harcolt volna Obitoval.
2019. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a választ.
2019. júl. 7. 19:27
 5/6 A kérdező kommentje:
Am obitot felcseréltem kisamével. Bocsi. Kisamére gondoltam
2019. júl. 7. 19:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisame fel akarta mérni Itachi erejét. De bebukta, mert már az első perctől kezdve elkapta egy genjutsuval. A toborzásnál voltak még harcok, de az inkább a játékban volt.
2019. júl. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!