Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a legtúlértékeltebb...

Melyik a legtúlértékeltebb film és vagy sorozat, szerintetek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 7. 18:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Erősen provokatív kérdés.


Amúgy az Inception szerintem túlértékelt, mégpedig azért, mert az ötlet nem eredeti, az egyetlen, ami ügyes és saját benne az a visual effect. Amiben szintén sok a nyúlás,de a megvalósítás egyedi.

Hunger games és Tsai.



Vámpír naplók - tini drama némi fantasy elemmel.

Gray's anatomy - szintén Tini dráma, csak van benne szex.

Big bang theory. Klasszikus szitkom zero eredetiség, túl kifigurázott karakterek, ismétlődik és erőltetett viccek vannak benne, amin tapsgép és nevető gép csak ront.

Orange is the new black.

2019. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért provokatív a kérdés?
2019. júl. 7. 22:07
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Avatar, annyira unalmas nekem.

Sorozat az Igy jartam anyatokkal, Agymenok

2019. júl. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Az orange is the new black szerintem egyaltalan nem tulertekelt. Netflix-felhasznalok nyilvan ismerik es nagy reszuk nezi, de itthon nem annyira nepszeru mint mondjuk az USA-ban.
2019. júl. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
88%
Ha megnézem az imdb top 10-et, akkor mondjuk jó filmek, de nem top 10-esek A remény rabjai, A sötét lovag, a 12 dühös ember vagy A gyűrűk ura.
2019. júl. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 LeonScottKennedy ***** válasza:
91%

Avatar nagyon túlértékelt. Az azért volt nagy durranás mert akkor még új volt a 3D és látványos volt. Mai szemmel megnézve már elég unalmas.

Csak hogy provokatív legyek akkor felhozom a Harcosok Klubját is. Szintén azért volt nagy durranás mert a koncepció viszonylag újnak számított és mindenkit meglepett a csavar. Mai szemmel megnézve, számomra egy elég nagy meh az egész. Tudományos szempontból pedig egyenesen nevetséges. A személyiségzavart nagyon rosszul ábrázolták, nagyon nem így működik.

2019. júl. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Azért provokatív a kérdés, mert össze ugraszt rajongókat. Hiába írom le, miért nem tetszik egy show, biztos lesz 1, aki vérig lesz sértve és kioszt, lepontoz, beszól anélkül, hogy végig olvasná, vagy rákérdezne, vagy érvelne.
2019. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
2019. júl. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Film: Bohém rapszódia toronymagasan. Egy unalmas, hiteltelen, tucat kosztümös dráma, amiket általában papírtasakos DVD-re szoktak kiadni mint a Steven Seagal filmeket, ennek meg akkora feneket kerítettek hogy hihetetlen.

A másik ilyen kategória a Marvel-filmek, jó nem tagadom én is nézem őket, mert szórakoztatóak, látványosak, de ez a minden eddigi rekordot megdöntő bevétel meg elképesztő hisztéria ami már hónapokkal a filmek megjelenése előtt is megy, az borzasztó erős túlzás. Sima látványfilmek amik jók, érdekesek, de messze nem szolgálnak rá arra ami hype-ot kapnak.

Sorozat: egyértelműen a Trónok harca. Ha nem dugnának minden részben a kutya sem lett volna rá kíváncsi, unalmas, vontatott, idióta sorozat, amiben csak a szex meg az erőszak amire koncentrálnak, amúgy meg egy sima DVD-tokos lovagos fantasy szintje, megspékelve hülye nevekkel. Egészen döbbenet hogy hogy lehet ilyet minden idők legjobb sorozatának elkönyvelni meg hogy csünghettek ezen tízmilliók hétről hétre. Jó hogy vége van.

A másik ilyen kicsit a Csernobil, ott nem magával a sorozattal van baj, mert az tényleg mestermunka, nagyjából hiteles, színvonalas, látszik hogy nagyon odatették magukat, én csak azt nem értem mitől kezdett ez el ennyi embert érdekelni mikor eddig a kutya nm volt kíváncsi Csernobilra...

2019. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért kellett a sorozat Csernobilról, hogy soha ne felejtsék el.

Vannak, akik annyit kommenteltek a sorozathoz, hogy durva lett volna, ha igazából megtörténik. A másik agytröszt meg kérte, hogy legyen második évad. Tehát sokan azt sem tudták, hogy ez létezett. Más meg jóval többet tudott a témáról, mint a sorozat. Nekik uncsi lehetett.

Az ilyen sorozatnak több értelme van, mint a kamu, kitalált dolgoknak. Csak itt fenn áll a veszélye, hogy eferdíti a valóságot.

És mivel egy ilyen eseményt nem jó elfelejteni, meg azt sem, hogy több ilyen eset is volt, aminek nem volt ekkora hatása (mondjuk tök véletlenül), de azok is el lettek tussolva. Az ilyenek miatt szükséges, hogy minél több ember lássa.

Persze ez elindít egy érdeklődést a témában és egyre okosabbak leszünk. Ezért nem tartom túlértékeltnek.

2019. júl. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!