Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Stranger Thingsben a Tótágasba...

Stranger Thingsben a Tótágasban mi történt? Miért van sötét és hamu? És miért nincsenek emberek ahol Demok vannak?

Figyelt kérdés

2019. júl. 7. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Mert így találták ki az upside down-t. jól se ggbe kéne rúgni azt, aki tótágasnak fordította! Szégyen!


Amúgy mivel a Mind Flayer kontrollál mindent, ezért olyan, amilyen. amúgy meg ilyennek találták ki és ennyi.

2019. júl. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LeonScottKennedy ***** válasza:
De tökmindegy mert bezáródott a kapu és a Mind Flayer-nek nincs már hatalma a Földön. De a szovjeteknek van egy demogorgonjuk.
2019. júl. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A második évadban is bezarádott a kapu. xD


Ha a demigorgon itt van, akkor a mindflayer is jelen van.

Bár valószínűleg az Alien vonalon maradva vagy a. létrehoznak egy demigorgon-ember hibridet, ami Elt fogja a mindflayerének tekinteni, b. az oroszok létrehoznak maguknak egy saját mindflayert, hogy tudják irányítani a demigorgonokat.

Bár valószínűbb, hogy elraboljak Elt és vele keresztezik a demigorgonokat...vagy klónozzák Elt és a klón lesz az új mindflayer.

xD

2019. júl. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Tótágas Bandi állandóan itt szaladgál nem lehet bírni már vele. Nem záródott itt be semmi ne tereljetek. Hát minden este haza megy! Viszi az aranyat meg a családi ékszereket, aztán reggel ugyanúgy döngeti a kertkaput. Szóltunk a kopaszjánynak, mert őt ajánlották, de annak meg meló előtt elkezdett vérezni az orra, lefeküdt a földre, majd stroke-ot kapott vagy nem tudom. Én tényleg nem tudom mit csináljunk még, esetleg rája lehetne ereszteni demizsongorát bár kétlem, hogy bírás lenne vele.
2023. jún. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!