Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Üdv! Segítséget kérnék egy...

Üdv! Segítséget kérnék egy drakula filmcímben, mi lehet a címe?

Figyelt kérdés
Régebben néztem egy filmet ami drakuláról szól,de nem az a tipikus horrorfil,hanem inkább vígjáték,ahol drakula emberré szeretne változni,és egy nő házának a pincéjében aludt eddig azt hiszem és felébredve egy olyan modern világba csöppen,ami nagyon idegen neki,ellenségként kezeli az autókat,a végén összejön a nővel és azt hiszem ha jól rémlik,de nem biztos,hogy lemond az ember létről és a nőt is vámpírrá változtatja. Azt hiszem valami furcsa címe volt a filmnek,ha valaki tud segíteni azt megköszönném.
2019. júl. 8. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Love at First Bite - de nem biztos
2019. júl. 9. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de sajnos ez nem az.
2019. júl. 9. 18:11
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és azt hiszem állást is keres,de rosszul írtam abba nem vagyok biztos,hogy drakula a neve...
2019. júl. 9. 18:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg a Drakula halott és élvezi? Valamiért ez ugrott be.
2019. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
közi. :) Láttam,már azt is nagyon jó film ^^,de sajnos ez sem az,arra emlékszem,hogy elég "hülye" neve van..
2019. júl. 10. 13:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán Vampire in Brooklyn? Nagyon régen láttam, a sztori sem rémlik, de azt hiszem az sem horror volt:)
2019. júl. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem sajnos ez sem az köszi. De jó filmnek tűnik. :)
2019. júl. 18. 13:11
 8/8 anonim válasza:
Szia! Szerintem amire te gondolsz az az Éjsötét árnyék. :)
2019. dec. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!