Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért vállalták be Walt és...

Miért vállalták be Walt és Skyler a lányukat Holly-t, ha előtte is anyagilag nélkülözve éltek?

Figyelt kérdés
Sorozat: Breaking Bad (Totál Szívás, 2008)

2019. júl. 10. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Gyereket akartak, nem karriert.
2019. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem akartak már több gyereket Walter Jr. után, de így alakult, csak szerelemgyerek volt.
2019. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én biztosan örökbe adtam volna, bárki bármit mond: de lehet csak azért mert magyar vagyok :D

Amerikában azt vettem észre hogy mindig úgy vannak az emberek hogy "majd lesz valahogy", és akkora hiteleket meg jelzálogokat vesznek fel hogy belerokkannak mire kifizetik, de(!) még ennek ellenére is úgy költekeznek mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne

2019. aug. 3. 12:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon napi 100 fölött van az abortusz száma mai napig.

Örökbeadás ennél jóval alacsonyabb számú.


És elég sok más különbség van USA és Hungary között :) De BreakingBad csak fikció. Így több oknál fogva ajánlom, hogy NE ezt a sorozatot vedd értékrendszered alapjaként és NE ez alapján dönts az életedben.

2019. aug. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én minden erőmmel azon vagyok, hogy ne ejtsek teherbe egy nőt sem: ha besikeredne, onnantól kezdve vége lenne az életemnek, mert nagyon nehéz rávenni hogy vetesse el :D


(22/F)

2019. aug. 5. 07:28
 6/7 anonim ***** válasza:
22%

Anal...

Óvszer, de 2 percenként kihúzod és megnézed, nem sérült-e.

Kémiai kaszáltás

Vered

Homokos leszel


Nagyjából ezeket fontolgassad lehetőségnek.

Vagy tanulj nyelveket és dolgozz külföldön, mert abból lesz annyi, hogy fizessed a gyerektartást.

2019. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kémiai kasztrálás
2019. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!