Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Veletek is volt már ilyen?

Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Belebotlottam egy sorozatba név szerint:”Lucifer” és nagyon megtetszett végignéztem az összes évedot mert annyira bevonzott de egy egymas utan .. szoval most olyan szarul erzem magam mert megkedveltem és már vége is ....ugy erzem nem találok ehhez fogható sorozatot megint ami ennyire lekötne es ettől olyan szomorú vagyok es bárcsak kitudnám törölni az emlékezetem és újra az elejétől megnézni... :/ szoval valami ürességet érzek magamban e miatt most hogy vége lett :’s

2019. júl. 11. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:

persze erről külön cikk is volt indexen a trónok harca után nálam legjobban a harmadik műszak, a breaking bad és a wire után jött elő, trónok harcánál inkább csalódottság volt, az más érzés


a jó hír hogy a lucinál ezerszer jobb sorozatok is vannak

2019. júl. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen. Szerintem a többségünkkel megesett ez már, akik úgy igazán szeretnek egy sorozatot.

Velem a Losttal volt ez.


De a Trónok harca is hasonlót váltott ki, de közel sem ugyanazt az érzést. Ez lehet ilyen egyszeri dolog és mindenki számára leginkább csak egy ilyen sorozat van.


Én újra szoktam nézni a Lostot, ezzel oldom meg. :)

2019. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, főleg, ha jó és szerethetőek a karakterek. Nálam pl a 90-es években az 'allo allo, illetve a 90-es évek elején a Mysterious Cities of Gold után volt ugyanez.
2019. júl. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!