Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dexter című sorozatot...

A Dexter című sorozatot érdemes megnézni? Szinkronosan vagy eredeti nyelven a jobb?

Figyelt kérdés

2019. júl. 13. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Érdemes, egyedül a legvége lett hülyeség, de a sorozat egész jó. Úgy nézd ahogy szereted, de eredeti nyelven minden jobb (a karakterek eredeti személyiségéhez a hangjuk, beszédstílusuk is hozzátartozik, az eredeti szöveget a szinkron megváltoztathatja, eltérő fordítást kaphat, a magyar kiadás sokszor cenzúrázva van, jelenetek kivágva, az összes szójáték és minden ami lefordíthatatlan azt megváltoztatják).
2019. júl. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommented!


A Breaking Bad után keresgéltem, hogy mit kéne elkezdeni, aztán sok helyen olvastam ennek a sorozatnak a címét. A BB-t eredeti nyelven néztem, most csak azért gondolkodtam el, hogy magyarul nézzem-e, mert láttam az iszdb-n, hogy Haás Vander Péter a főszereplő magyar hangja, akinek én mindig bírtam a hangját. De akkor inkább leszedem egyben az egészet a PirateBay-ről.

2019. júl. 13. 18:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Breaking bad ment eredetiben, akkor ez is fog :)
2019. júl. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó a Dexter magyar szinkronhangja. Olyan hátborzongató ahogy beszél. Szerintem ad hozzá valami pluszt a szinkron ebben az esetben. Sőt. Nekem dexter húgának és a nőjének Ritának is nagyon jól illeszkedő hangot találtak. Vagy Batista. Az ő magyar hangja is szuper. Én magyarul ajánlom
2020. márc. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az első két évadot megnéztem angolul, most kezdem majd a harmadikat. Ledarálom az egészet eredeti nyelven, aztán majd, ha újranézem, akkor megnézem szinkronosan. Tényleg nagyon jó amúgy, meglepődtem, hogy Doakes csak két évadot élt meg, és én személy szerint jobban örültem volna, ha lecseréli a nőjét Lilara. :D
2020. márc. 3. 18:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát kíváncsi vagyok hogy fog tetszeni. Én is daráltam teljesen rá voltam kattanva. Én a Leilát nagyon nem bírtam .
2020. márc. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ti hol néztétek meg? Én csak ilyen vírusos oldalakon találom sajnos:/
2021. jan. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én letöltöttem a piratebay-ről az egészet. Jó kis sorozat, viszont míg a Breaking Bad mind az öt évadában csúcsra lett járatva, itt a nyolc évadból csak az első és a negyedik volt igazán kimagasló, hátborzongató.
2021. jan. 9. 20:43
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
A Dexter szinkronja rengeteg sebből vérzik. Én alapból nagyon szeretem a magyar szinkront, mint olyat, de ez sajnos istenesen el lett cseszve.
2021. ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!