Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki miért DC-s, illetve Marvele...

Ki miért DC-s, illetve Marveles inkább?

Figyelt kérdés
Én Marveles vagyok. Első szuperhős, akit megismertem Pókember volt. Tobey Maguire megalapozta a gyermekkoromat. A Jetixen is jó sorozatokat adtak. Plusz a képregények, a remekül összerakott MCU miatt én a Marvelt választom :D

2019. júl. 14. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem. Soha nem különösebben keltették fel az érdeklődésem a szuperhősök.
2019. júl. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok szuperhősös, de ha választani kell, akkor inkább DC. Nekem a Smallville a gyerekkorom, szóval TEAM-Superman. Ja és a DC-nél van Henry Cavill izmos segge is, szóval DC.
2019. júl. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt egyaránt szeretem, de a DC-vel hamarabb találkoztam a Tini Titánok, majd a Smallville által.


Filmes téren most tényleg a Marvel a jobb, de pl animációs téren a DC vezet nálam, hiába olyan jók az X-Men sorozatok.


Amúgy a kedvenc szueprhőseim nagyon jól mutatják, hogy nálam a két kiadó egyenrangú:

Magik (Marvel - Zatanna (DC)

Sólyomszem (Marvel) - Zöld Íjász (DC)

Sólyomszem / Kate Bishop (Marvel) - Speedy / Mia Dearden (DC)

Higanyszál (Marvel) - Nightwing (DC)

Shadowcat (Marvel) - Wonder Girl (DC)


Szerintem egyformán jók, pl videójátékokban a DC jóval erősebb, de még mindig mindkettőnél vannak nagyon jó történetek.


18/L

2019. júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Marveles vagyok a Conan képregények miatt, de inkább Atomic Comics és Dark Horse! Ma már nem Marvel és Dc-ről szól a képregényes világ! Nagyon nem!
2019. júl. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Marveles vagyok. Az első szuperhős akivel találkoztam az Amerika Kapitány volt. Azóta is ő a kedvencem. Megaztán én csak később kattantam rá a képregényekre. Előtte csak a filmeket láttam és hogy őszinte legyek a DC nem nagyon tarol a filmek világában.
2019. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Marveles vagyok, teljes mértékben

Mert:


A filmes Marvel univerzum nagyon jól ki van építve. Imádom a filmekben a sok összefüggést, főleg a Végtelen Kövekkel kapcsolatban. Szerintem zseniális :D mégha másnak nem is, nekem fontos és szuper


Az összes karaktert szeretem, nincs aki idegesítene, mig a DCben Az Igazság Ligájában Batman és az a főgonosz is idegesített. Batman béna volt, pedig amúgy van egy nagyon jó féle Batman film is, amiben király maga a színész és a karakter is. A főgonosz meg szimplán számomra értelmetlen, na meg a neve gagyi.


Stan Lee cameok mind szuperek, kreatívak, viccesek és mind hozzáadnak valamit a filmhez, mint egy új szín:D


Nagyon tetszik Loki és Thor ellentetje, a harcuk, Tony és Steve ellentetje a Polgárháborúban, ahogy mindkét félnek igaza van, na meg az összes ilyen féle egymásnak esés.


Nagyon jól összehozzák a hősöket, és az is tetszik, hogy minden Avengers filmben egyre többen vannak, de még a Végtelen háború sok szereplője sem volt zavaros, nagyon okosan megoldották, vagy ha nem, a Végjátékban egyenlítették Kapitány, Scott és Sólyomszem hiányát is.


Plusz pont a Marvelnek nálam, hogy 20-nál is több filmjük van, ami összefügg.


Külön leírom, hogy Tony Stark, Thanos és Loki. A személyiségük, a tetteik, a színészek akik őket játszák.


A két legjobb főgonosz Thanos és Loki, de nálam Loki az, aki az egész Marvelben a kedvencem, bár hadakozik nagyon Tonyval.


Akkor még nagyon szeretem Asgardot és Wakandát, és a többi idegen bolygót, mert igazán érdekes, újat mutat a film, új elképzeléseket. Persze lehet mondani, hogy a megtervezett látványvilág, de akkor is ki kellett találni, és nekem ez ismételten tetszik.


A színészeket sem szabad elfelejteni :D a Chrisek, a Tomok és Robert Downey Jr., és az összes többi szerintem mindannyian különlegesen, és nekem szimpatikusak is.


Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de szerintem ez bőven elég :) Azért megjegyzem, hogy az Aquaman meg a Wonder Woman jó filmek voltak, de nálam a legkevésbé tetsző Marvel filmet, a Pókember Hazatértet nyomja csak le az Aquaman, meg talán még egy másikat, attól függ melyiket van kedvem nézni.


Lehet hogy nagyon felkapott lett, másoknak már túl sok is, de szerintem a Végjáték megérdemli, sőt szerintem azt a bizonyos első helyet is megérdemelné, az Avatar előtt :)

2019. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Egyik oldalon ott van Marvel kapitány, Fekete özvegy másik oldalon Wonder Woman, Mera, én meg csak kapkodom a fejem...
2019. júl. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!