Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozatokban szerepelne...

Melyik sorozatokban szerepelnek helyes fiúk?

Figyelt kérdés

Vagyis mondjatok légyszi ilyeneket:)


Leginkább azok érdekelnek amik gimiben játszódnak (mert ott biztos lehetsz hogy van egy pár helyes fiú) de nem muszáj hogy ott játszódjon.

Bármilyen sorozat jó, kivéve a fantasy. Nagyon nem bírom azokat(gondolok itt például a Teen Wolfra vagy ilyesfajtákra).

Láttam már a gossip girl és a ppl című sorozatokat. Egész jók voltak. De főleg a fiúk érdekeltek belőlük:D


Köszi a válaszokat előre is



2019. júl. 16. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Melyikben nem szerepelnek helyes fiúk, úgy őszintén? :D Meg a helyesség elég relatív. Mondjuk amúgy nem értem, hogy egy sorozatot hogy lehet úgy nézni, hogy leginkább csak a fiúk érdekelnek benne, de mindegy is... :D


Pedig pont a fantasyból tudtam volna nagyon jókat felsorolni. :D Carrie naplója, Riverdale, The 100 (oké, nem középsulis, meg nem is hétköznapi sorozat, de nem fantasy :D), Tagged, Twisted, Scream, Insatiable, Skins, Skam, The Fosters, Switched at Birth.

2019. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem szeretem a török meg mexikói szappanoperákat, de a férfi szereplők nagy része jól néz ki, ezt el kell ismernem:)
2019. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

The young ones,


21th Jump Street soroazt


Parker Lewis Can't Loose,



Ezek mind gimiben játszódnak és helyes fiúk a főszereplők, szereplők

2019. júl. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!