Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki vagy Doki-s kérdés. Ha egy...

Ki vagy Doki-s kérdés. Ha egy időlordnak van ikertestvére, szerintetek hogyan regenerálódnak?

Figyelt kérdés

Első verzió: ugyanúgy, mint a többiek.

Második verzió (szerintem): Regenerálódnak, de nem változik a külsejük, örökre a testvérük arcával ragadtak.



2019. júl. 18. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanúgy, mint a többiek. Ami érdekesebb kérdés lenne, az mondjuk ilyen sziámi ikrek. Náluk el tudom képzelni, hogy regenerálódásután is maradhak ugyanolyanok.
2019. júl. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy mint a többiek.


Az igazi kérdés inkább az hogy vajon ugyan azt az arcot kapják mindketten ha regenerálódtak?

2020. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ikrek 2 félék lehetnek:

-Kétpetéjűek. Ebben az esetben csak annyira hasonlítanak ehymásra, mint 2 sima testvér.

-Egypetéjűek. Ebben az esetben "egyformák". Te gondolom inkább erre gondolsz.


Az egypetéjű ikrek egyformasága abból adódik, hogy egy petesejtből indultak, de nem 100% egyformák, mert ahogy a zigóta elkezdett szétválni más-más úton fejlődtek.


Az időurak regenerációjánál viszont felvetődik egy kérdés: Az új kinézeteik már akkor el vannak dőlve, mikor fejlődésnek indultak, vagy később alakulnak ki? Mert ettől függ a kérdésed. Ha nincsenek előre meghatározott kinézeteik a regenerálódást illetően, akkor különbözően fognak kinézni, mert különböző személyek is. Viszont ha a genetikai kódjukhoz van köze az új kinézeteiknek, akkor hasonló arcokat produkálnak.

2020. okt. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!