Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legjobb sorozatok tiniknek?

Legjobb sorozatok tiniknek?

Figyelt kérdés

Nem olyanra gondolok mint pl. Modern család, Szívek szállodája

Inkább valami komolyabb, és újabb!



2019. júl. 19. 12:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Eufória

Stranger things

A szolgálólány meséje

Én vagyok az éjszaka

2019. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
66%
A szolgálólány meséje, The100, Tett, Csernobil, Trónok harca, Templomosok, most csak ennyi jut eszembe..
2019. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Ti normálisak vagytok? Tiniknek szolgálólány, meg trónok harca? Azok 18 év felettieknek nem ajánlott művek!
2019. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
18 év alattiaknak...
2019. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Én is csak pislogok, de a 19 éves is tini.. Ám egyik sem hasonlít a kérdésben felsoroltakhoz.

Botrány :)

2019. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Csak a kérdés kifejtést kíván. Mit keres a kérdező, nem tudni, csak azt, hogy mit nem. A Tini 13-19 éves embert jelent, akik meglehetősen széles körű társaság. De valóban nem tiniknek való a got, hiába népszerű és van benne elég sok politika és társadalom szemlélet, a szolgálólány meg a jelenkori politikai helyzetben leginkább csak erős idegzetűeknek való. Mindenképpen jó sorozatok, de nem tiniknek.


Segítene, ha a kérdező azt írná le, amit keres, és nem azt, hogy mit nem. Ezzel könnyebb lenne számára sorozatokat találni.


Hiába zseniális és tiniknek való a "Kedvenc kisérleteim", nem hinném, hogy ennyire komoly dolgokra vágyna.

2019. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%

Mit kell hisztizni?(Tronok harca, 18+)

10 evesen olyan filmeket neztem mint pl az Ordoguzo,8. utas a halal,Holtak hajnala stb...


Tini sorozatok nem leteznek.Illetve az USA-ban hivjak azokat az agypusztiti/butito sz*rt tini sorozatnak mikor Justin Bieber masolatok vonyitanak 5 percenkent egy iskolaban,mert az trendi.


De gondolom te nem ezeket keresed.Mikor en voltam gyerek az osztalytarsnoim a Bubajos boszorkakat neztek meg ahhoz hasonlokat.Persze szerintem ezek mai szemmel vagy inkabb egy mai fiatal gyereknek nezhetetlenek,mert"regi"

2019. júl. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Illetve ott van meg a Szellemekkel suttogo.Az volt meg a nagy kedvencuk.
2019. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Riverdale, Pretty little liars, Legacies
2019. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
nem biztos hogy okos ötlet gyógyszerre inni...vagy legalább ne hánynád ide a marhaságaidat 50%-os válaszoló!hidd el hogy a barátok közt c.sorozaton kívül is van élet. a trónok harca színészei közül nem egy volt fiatal tinédzser a sorozat forgatása alatt, ehhez mit szólsz?több mint valószínű hogy a kérdező el tudja dönteni hogy az ajánlott műsor tartalmához érett-e vagy sem.
2019. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!