Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg lesz Vámpírnaplók 9 évad?

Tényleg lesz Vámpírnaplók 9 évad?

Figyelt kérdés

Azt látom, h ezt a trailert részben régi jelenetekből vágták össze, de elég sok az új dolog is...

[link]



2019. júl. 20. 21:25
 1/6 LeonScottKennedy ***** válasza:
Nem lesz. A trailer fan-made, elég volt csak néhány kommentet elolvasnom hogy világos legyen. Illetve még azért felmentem a kedvedért IMDB-re is megnézni, hogy be van-e jelentve 9. évad, hát nincs.
2019. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyet tudok érteni az előző hozzászólóval. Nem lesz 9. évad. A Vámpírnaplók már történelem. :) Már 2 év eltelt, a színészek is tovább léptek.


Az új dolog alatt gondolom konkrétan pl. Elena szülését láttad. Az csupán megszerkesztett. :)

2019. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem lesz sajnos. De valójában a finálé annyira csodálatos volt, tökéletes lezárást kapott a sorozat, tehát ha lenne is nem örülne szerintem a fanok 95%-a, ugyanis a finálé olyan gyönyörű vég lett.
2019. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem lesz. De valójában a finálé annyira csodálatos volt, tökéletes lezárást kapott a sorozat, tehát ha lenne is nem örülne szerintem a fanok 95%-a, ugyanis a finálé olyan gyönyörű vég lett.
2019. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ohh bocsi, hogy 2x leírtam csak a sajnos-t el akartam tüntetni.😂
2019. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vig Dávi válasza:

Két nappal ezelőtti cikk

[link]

2020. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!