Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit vártok az MCU 4. fázisától...

Mit vártok az MCU 4. fázisától, és a következő Marvel filmektől?

Figyelt kérdés
Tehát mit szóltok hozzá hogy lesz Shang Chi film, új Penge, meg stb.

2019. júl. 21. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Az említettektől konkrétan semmit de a Dr. Strange folytatásától azt,hogy Strange álljon ki a képből azzal a nagy egójával(forrás:Ősmágus),hogy több teret kapjanak a szentélyek és mindazon titkok,amik bennük lapulnak,na és persze a dokira is kíváncsi vagyok,hogy hogyan áll helyt a különc Wonggal az oldalán és Mordóval a "hátában".


A Fekete Özvegy és a Sólyomszem is érdekel,remélem nem szúrják el egyiket se.



A Sólyom és a Tél Katonája szintén felcsigázott,de nincsenek vele szemben elvárásaim.Annak ellenére,hogy mindkét karaktert bírom,nem látom értelmét hogy Buckyról még egy bőrt lenyúznak.Sólyomra viszont mindenképp kíváncsi vagyok.

2019. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én a Shang Chire nem nagyon vagyok kíváncsi, a What if...re viszont nagyon, ha a Pengét családbaráttá teszik akkor elég gagyi lesz...meg a Fekete Özvegyet várom én is.
2019. júl. 21. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:
A penge filmek elég jók voltak és a karakter is remek.
2019. júl. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Marvel most nagyon bedobta magát a ComiConon.

Most először fordult elő, hogy minden bejelentéssel megfogtak. :D


Fekete Özvegy - Ezt a filmet amúgy is vártam. Részben Scarlett miatt és részben mert végre az Özvegyet is megszánták egy filmmel. Ami egyébként már régen kijárt volna neki.


Sólyom és a Tél Katonája - Ezt is kifelyezetten vártam már. Kiványcsi vagyok Bucky és Sam párosára mint Amerika Kapitány és Fehér Farkas. + Samet is jobban megismerhetjük.


Enternals - Az Enternalst annyira nem ismerem a képregényekből, de ahogy utánna néztem a karaktereknek, úgy ígéretesnek tűnik. A szereplőgárdával pedig megvettek kilóra.


Shang Chi - Na ezzel pont úgy voltam, hogy egyáltalán nem izgat. Aztán a cím láttán egyből érdekes lett. :D


WandaVision - Ezt is vártam már. Most meg mégjobban felletttem csigázva, a koncepciótól.


Doctor Strange in the Multiverse os Madness - Na ez egy olyan folytatás, amire már nagyon vártam. A cím meg még várósabbá tette. Az meg hogy Skarlátboszit Strange mellé csapják, zseniális!


Loki - Hiddleston miatt nagyon vártam. És Lokit is vissza kapjuk legalább valamilyen formában. A sorozat logója viszont nem tetszik.


What if...? - Ez is izgalmasnak tűnik annak ellenére is hogy animációs.


Hawkeye - Végre Clint is kap valami kis reflektorfényt.


Thor Love and Thunder - Na ez a cím nagyon meglepett! Az eddigi címek után kicsit furán hat. De ha Waititi 10%-kal visszavesz a humorból akkor ez is nagyot fog ütni! És Natlie Portman mint Female Thor? WOW!


Penge - Ez is kifelyezetten ígéretesnek tűnik a főszereplő miatt.


Fantasztikus Négyes - Na végre!! Ajánlom, hogy végre jó is legyen. :D


Mutans - Ez remélem az x-eket akarja jelenteni. :)


Galaxis Őrzői vol. 3. - Ide vele. Kár hogy Gunn körüli dolog miatt csúsztatni kellett. :(


Marvel Kapitány 2. - Az 1. résztől nem dobtam el magam, de ettől függetlenül ezt is várom.


Fekete Párduc 2. - Ugyan az mint a Kapinál.

2019. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%
Semmit. Örülnék ha lecsengene már ez a marvel mánia és lehetne más film is sikeresen ami nem marvel
2019. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!