Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy is volt ez a Vörös...

Hogy is volt ez a Vörös sárkány (Red dragon; 2001) című filmben?

Figyelt kérdés
Sziasztok Hannibal fanok!:) A napokban ismét felmerült bennem a kérdés, miszerint Dolarhyde mi alapján választotta ki áldozatait, mi volt a fő szempontja, indoka? Szeretem ezt a sorozatot, de erre nem sikerült rájönnöm. Segítségeteket előre is köszönöm! :)
2019. júl. 21. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:

A könyvet olvastam. D.ott egy filmelőhívó laborban dolgozott, és a kidolgozásra leadott filmek alapján választott családokat magának, csinos anyukával, kisgyerekekkel. A nyomozó is az azonos minta alapján lelt nyomra: felsőközéposztálybeli családok, rengeteg felnőttjáték (még szinte új, drága hobby barkácsszerszámok, motorcsónak, jetski, fimfelvevő). És sehol sem voltak a filmek. Mint kiderült, közös laborba adták le őket.

Az elkövető minden információt levehetett a filmekből: a családtagok, kutya, cica, a környék, az ajtózár. A lakcímet megadták a tulajdonosok, csak oda kellett menni és megölni a házikedvencet és lesni, ahogy megtalálják és eltemetik őket a gazdik. Aztán ők következtek.

Az indok? Uralkodni a nőn, közönség előtt...

Jó kis könyv volt, bírtam Willt, ahogy ráhangolódik az elkövető gondolataira, érzéseire és hogy ez őt mennyire zavarja. Meg sajnáltam is ezért.

2019. júl. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem! Így már világos, nagyon szépen köszönöm! :) Most vettem meg a könyvet, és épp elkezdem olvasni, biztos izgi lesz! Még egyszer köszi a gyors választ!
2019. júl. 22. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Tisztára, mint a Sötétkamra c. film.
2019. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj, remélem, hogy nem spoilereztem el nagyon!

De Te kérdezted:P


Azért hagytam még fordulatot, ne félj! Jó olvasást!

2019. júl. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem, ne aggódj emiatt. :)) Köszi! :D
2019. júl. 24. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!