Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Far cry 4-ben a Shangri-la...

A Far cry 4-ben a Shangri-la démonok tudják használni a turreteket, és a járműveket? Tapasztalataim lent a leírásban.

Figyelt kérdés
Helyzet az, hogy Map editoron leraktam a démonok közé néhány turretet és puskás autókat, és az egyik démon megfogta a turretet és sortűzet nyitott rám. Persze én győztem ezt, de ami ez után jött azon ledöbbentem. Majdnem elütött egy puskás autó, és kiszált belőle egy démon. Az autó puskájával pedig egy másik lőtt. Ez mégis mi? Belegondolni kicsit azért vicces, de ilyesztő néha.

2019. júl. 29. 21:32
 1/1 anonim válasza:
100%
Tudják használni, semmiben sem különböznek a sima npcktől, csak a kinézetük. De a játékban nem találkoznak velük. Tehát nincs baj.
2019. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!