Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi véleményetek Mori 2-ről?...

Zero lover kérdése:

Mi véleményetek Mori 2-ről? Nekem elég rossz tapasztalataim vannak.

Figyelt kérdés
Tegnap elmentünk barátaimmal Morrison's 2-be.Eddig Liget-be jártam azt szeretem nagyon bár sokan fikázzák.Szóval bemegyünk leadjuk kabátot első negatív dolog hogy minden csuron víz ragad az egész padló...Mindegy mondom menjünk táncolni bemegyek és nem gondolom magamat egy adonisznak ,de beléptem és egy csaj egyből rám mászott mondtam neki hogy barátnőm van reakciója az volt "leszopás nem megcsalás" ..Mindegy..És vicc hogy legalább 30-40 nőt kellett blokkolnom .Másik meg kanos fiúk akik olyan aggresszívak lesznek alkoholtól nem 1x-2x fordult elő hogy majdnem verekedtem mert keménykedtek lányokkal..Nektek is hasonló véleményetek van helyről?Mindig ilyen?

2015. máj. 1. 12:30
 1/4 A kérdező kommentje:
F/19
2015. máj. 1. 12:32
 2/4 anonim ***** válasza:
"30-40 nőt kellett blokkolnom"....oké, hogy neked van barátnőd, és nagyon helyes, hogy elutasítottad a hölgyeket, de azért férfi szemmel, kell ennél jobb? :D
2015. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 brokenbone ***** válasza:
ja, fú de rossz neked, brühühü. :D
2016. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A hely kritikán aluli.
2018. szept. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!