Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a kedvenc GTA-tok, és miért?

Mi a kedvenc GTA-tok, és miért?

Figyelt kérdés
Nekem a San Andreas, mert kiváló története van, néhány ponton drámai, és nagyon jó hangulata van.

2019. júl. 31. 11:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%

Legjobb a San Andreas és az V. (Kedvenceim közt tartozik még a IV és a Vice City)

San Andreas:


Megszámlálhatatlanszor estem ki a rendőrautóban a Los Santosi sikátorban ahol a bicikli magányosan, de büszkén várt, hogy elhajtsak vele a grove streetre.

Játék akkora teret, és szabadságot nyújt amire a valóságban akarunk. CJ karakterünkkel bármit megtehetünk. Etethetjük, vezetési skilljét növelhetjük, állóképességét, hízlalhatjuk, edzhetetjük stb.

Hatalmas térképet nyújt a játék (36km2).

Történetileg szerintem nem annyira kifórt, a cselekmény nagyon eltud durvulni, de hát GTAban vagyunk :D

GTA San Andreas egy legenda, a játéktörténelem egyik leigázhatlanabb játéka :D Nincs olyan ember, ki nem ismerné.


V:


Ez a modern SA. 3 karaktereinkkel fedezhetjük fel a világot. (Nekem mondjuk csak Franklin szimpatikus, de ez egyén kérdése)

Hatalmasabb a térkép, és elég kidolgozott várost kapunk. Walks On fame az előző gta-s karakterek neveivel (OG Loc, Maddog, Lazlow) vagy a vinewood hills, vagy strand downtown stb.

Történetileg elég átlagos számomra.

Ebben a játékban is sok mindent megcsinálhatunk. (Rablások, tudtommal kondi, császkálás a haverokkal, haj, tetkó, ruha, golf stb)


Online része meg egy aranycsillag.

2019. aug. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
Miért 70% hasznos a válaszom?
2019. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%
Nekem még a GTA Vice City.
2019. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
81%
GTA 4: Érthető és fantasztikus storyja van. Valamint élethű pld. a kanyarodás, fékezés, gyorsulás stb... Ehhez tartozik az EFLC. Valamint a Vice City. : A zenék nagyon bejöttek, nagyon izgalmasak a küldik akárcsak a GTA 4-ben. Valamiért nem tetszik a GTA 5. Inkább élethűbb legyen mint szebb grafikáju.
2019. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
a San Andreas!
2019. okt. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a GTA IV: The Ballad Of Gay Tony
2020. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
GTA IV
2020. okt. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Élvezem a GTA SA-t, minidig véggviszem a sztorit, keresem a plusz dolgokat, mellékküldetéseket is. Amikor benne vagyok imádom az egészet.


DE a Vice City... az Vice City. Minden bejön rajta és amikor játszom vele azt érzem, hogy nincs ennél jobb játék, hangulat. Régi, kopott, de valódi emlékek, gyerekkori vágyak köszöntek vissza 18 - 20 évvel ezelőtt is és most is.

2022. jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!