Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a kedvenc GTA-tok, és miért?

Mi a kedvenc GTA-tok, és miért?

Figyelt kérdés
Nekem a San Andreas, mert kiváló története van, néhány ponton drámai, és nagyon jó hangulata van.

2019. júl. 31. 11:05
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Melyik*
2019. júl. 31. 11:06
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
San Andreas. Nagyon összetett, változatos világ, néha kissé bugyuta dolgok is vannak bele, de a lehetőségek tárháza óriási.
2019. júl. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Vice City - Tökéletes hangulat, 80-as évek, kiváló zenék, jó történet, első osztályú szinkronszínészek.
2019. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

San Andreas. Itt teljesedett ki a GTA világ. Végre nagyot kaptunk, sokat, jó sztorival, nagy szabadsággal, rengeteg titokzatossággal... egyszerűen minden megvolt benne, amiket a korábbi részekben szerettünk, és rengeteg olyan dolgot kaptunk, amitől mégszerethetőbb lett. (végre tudott úszni ez a nyomoronc főhős :D )


A mostaniak nem tudnak már újat mutatni... Jobb grafika?? Annyit nem ér, hogy játsszak is vele :/

2019. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Utolsónál a pont.
2019. júl. 31. 15:16
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

?????

Szerintem a Heist missziók miatt messze az V a legjobb GTA, hangulata is állat, de nyilván az összes többi is király.

2019. júl. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

Nemrég volt hasonló kérdés, most is az ott írt véleményemre hivatkoznék, amelyet a 6-os válaszban olvashatsz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__9954519-..


Röviden: Én a GTA IV történetét kedvelem a legjobban, tetszik a komoly hangvétele és komorsága. Karakterek tekintetében is messze a legjobbnak találom. Arról nem is beszélve, hogy saját műfajában kidolgozottság terén még mindig a legjobbak között van.


Egyébként a San Andreas és a Vice City is a kedvenceim közé tartoznak, és az 5. részt is kedvelem, sőt a 3. epizódnak is adtam egy újabb esélyt, és eddig élvezem, de csak kis adagokban fogyasztom.

2019. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a GTA 3.
2019. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jöhetnek még!
2019. aug. 1. 14:56
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Vicces, hogy le lettem pontozva a véleményem miatt... Nem tudom egyes emberek miért nem képesek elfogadni, ha másnak nem az a kedvenc epizódja, mint nekik...
2019. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!