Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van itt más is, aki próbál...

Van itt más is, aki próbál leszokni a videojátékokról?

Figyelt kérdés

2019. aug. 1. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Szóval napi 2 óra játék függőség, de 8 óra irodai munka gép

előtt egészséges? lmao


fiatalabbként nagyon sokat játszottam, reggeltől estig. aztán magától "leszoktam", találtam más elfoglaltságokat, eljártam kondizni, ezek miatt időm elfogyott, kedvem meg manapság nincs annyi játszani.

2019. aug. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nálam más volt a helyzet: napi 5-6, néha 8-9 órán keresztül csak ezt nyomattam otthon, elvesztettem a barátaim, a kinézetem, a kilátásaim a jövőre. 65 kilóról felhíztam 90-re, és most próbálom meg leadni


Teljesen tönkretettem magam ezzel, és még az a szerencse hogy a 20-as éveim elején vettem észre magam

2019. aug. 2. 09:55
 3/6 A kérdező kommentje:

De nem csak a kinézetem változott, hanem az egész személyiségem: egy szerethető, nyitott srácból egy teljességgel befordult, unott fiatalember lettem, akit semmi nem érdekelt a játékokon kívül


Az utolsó egy-másfél évben már semmi örömet nem okozott az egész, és csak azért folytattam mert nem tudtam letenni, csak gépiesen daráltam "még utóljára egyszer"

2019. aug. 2. 10:17
 4/6 A kérdező kommentje:
De nem akarok itt picsogni, egyszóval elegem van a videojátékokból, mert semmit nem adnak amit lehetne a való életben hasznosítani vagy kamatoztatni
2019. aug. 2. 10:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Hmm, az tényleg sok. Én most akarok majd konzolt venni, szerinted mi lenne az egészséges napi idő, amit ráfordítok? Bár amikor havernál játszottam, 2-3 óra után meguntam az egészet. Remélem nem leszek függő.
2019. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Régen egy órát játszhattunk a tesómmal (de ez még a kétezres évek közepén volt, és egy szégyenletesen lassú, idős gépen ami az ő szobájában volt), és semmi problémánk nem adódott, sőt...

A gondok ott kezdődtek amikor már magamnak építettem gépet meg költöttem minden pénzem erre meg játékokra, csak azért hogy itt ülhessek előtte egész nap


Ha meg tudod állni az egy órát, akkor biztosan nem jutsz oda mint ahová én is :)

Senkinek nem kívánom, az biztos

2019. aug. 2. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!