Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A For Honor miért lett nagy...

A For Honor miért lett nagy bukás?

Figyelt kérdés

Most hogy az epicen ingyenes kipróbáltam és szerintem nem rossz.

Sok helyen olvastam hogy nagy bukás lett, de miért?

Jó a harcrendszere lehetne jobb is, de szerintem nem olyan vészes.

Mindenkinek megvan a saját véleménye ezt aláírom, de aki is úgy gondolja hogy rossz leírná miért?


2019. aug. 5. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Megosztó lett a harcrendszere.
2019. aug. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem beszélve, hogy hosszú távon nagyon unalmassá tud válni.
2019. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Jó volt az elképzelés, de komolyabb szinten elég kiegyensúlyozatlan, ezt azzal próbálják ellensúlyozni hogy értelmetlenül dobálják fel-le a vérzést, mérgezést meg a többi hatást, amíg kevesebb ember panaszkodik.
2019. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Monoton, nincs balansz, mikrotranzakciók, borzalmas sztori.
2019. aug. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Engem már maga a koncepció is hidegen hagyott, sosem vágytam olyan párbaj-szimulátorra, amiben egy lovaggal apríthatok szét vikingeket és szamurájokat.
2019. aug. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nyilas1010 válasza:
51%
Hidd el pár hónap után te is utálni fogod :D én 1-2 hónapot bírtam vele és ott is hagytam unalmas sokszor nem is azt tette a játék (pl védekezésnél) amit akartam
2019. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Mert unalmas, monoton, céltalan, tele van mikrotranzakciókkal, lényegében pay to win. Nem tudom elképzelni, hogy kinek készítik még azt a pár update-t.
2019. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!