Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 1 kevés fps?

Battlefield 1 kevés fps?

Figyelt kérdés

Régebben(mikor kijött a játék és az azt követő jó pár hónapot) minden gond nélkül futott majdnem ultrán, 1-2 beállítást kivéve ami high-on volt. Ma megjött hozzá újra a kedvem és most még low-on se éri el a 60fps-t valaki valami ötlet?

Gépem:

OS: win 10 64bit (régen win 7 ultimate-n játszottam)

GPU: Amd R9 280x

cpu: intel i5 4460

ram: 8 gb ddr3



2019. aug. 21. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a hardware nem változott , akkor valami malware lehet, vagy simán takarítani kene gépet esetleg újra pasztazni.
2019. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Régi direct X et rakd be a gépedbe
2019. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na közben próbálkoztam és arra jutottam, hogy valamiért a legutolsó dlc (apocalypse) pályáit nem bírja, ott még mindig low-on is 10-30fps de a többin ultrán megy általában fix 60al. Erre valami magyarázat/megoldás?

Gép rendszeresen takarítva van de holnap azért kifújom, és a héten veszek pasztát mert a hőmérsékletek elég rosszak gpu felment 91C-ig proci 73C-ig. (de még így is megvolt a fix 60fps)

2019. aug. 21. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!