Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet pár kérdésem minecraftta...

Lehet pár kérdésem minecrafttal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A házam sivatagban épült túlélő módban, ami mellé építettem egy birka farmot, ahova földet raktam alájuk, de valamiért nem füvesedik be. Nem ők legelték le szerintem, mert mielőtt oda raktam a birkákat vártam elég sokat vele, de nem történt semmi. Hogyan lehetne befüvesíteni? A másik, hogy a birkák szőre mennyi idő múlva nő vissza? Mert már elég rég óta levágtam a szőrüket. Vagy ez fű nélkül nem fog?

2019. aug. 27. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahogy legelnek,visszano

A fuves blokk meg terjed.ha 1 fuves blokk sincs a fold kozelebe,soha nem lesz rajta fu

2019. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Fű nem magától nő a földön, hanem "terjed" a szomszédos fűblokkokról.


Vagy húzz egy naaagyon hosszú földcsíkot egy közeli rétről, vagy szerintem enchantolt ásóval ki tudsz ásni egy fűblokkot, amiről befüvesedik az egész terület.


Csak vigyázz, maradjon tartalék, hogy ne egyék le mind a birkák :)

2019. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem, köszi :)
2019. aug. 27. 12:13
 4/6 anonim ***** válasza:
kell egy füves blokk, silk touch-csal megoldható, én azt javaslom rakj a fűblokkok fölé egy fél blokkot (ételem szerűen az x+0,5-től x+1-ig terjedő magasságra, nem magára a fűre), ez lehet fa vagy kő, mindegy, így nem tudják lelegelni az állatok a füvet és mindig tud terjedni. birkánként 1-2 ilyen füvesítő blokkal nyugodtan számolhatsz.
2019. aug. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz fűblokkhoz jutni (nincs meg a megfelelő eszközöd a leszedéséhez például) de nagyon kell gyapjú, akkor tarts tenyészpárokat.


Párosítsd őket amilyen gyakran csak tudod, és (ha elég nagy búzafarmod van) a kisbirkákat hamar fel is tudod nevelni, ha sok búzával eteted őket.


Az új birkákkal ki tudod cserélni a szülőket, így hamarabb születhet kisbárányuk.

2019. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal kinő a szőrük amint lerágták a füvet :)
2019. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!