Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek megéri még PS4-et...

Szerintetek megéri még PS4-et venni? És melyiket érné meg jobban, a Pro-t, vagy a Slim-et, hosszú távra tervezve?

Figyelt kérdés

2019. szept. 4. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben hosszú távra tervezel, akkor nem éri meg a PS4, mert feltehetően jövőre érkezik az új generáció, inkább arra spórolnék a helyedben, ráadásul az futtatni fogja a jelenlegi generáció játékait is, így nem maradsz le semmiről.


Amennyiben persze most szeretnél játszani, akkor és nem akarsz legalább egy évig várni, akkor nincs más választásod.

2019. szept. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem elég ez a sok játék ami eddig kint van, és nem igen akarok várni még 1 évet, csak én arra lennék kíváncsi, hogy a PS4-et meddig fogják frissíteni? + mi lesz frissítés után, nem fog működni, vagy mi?? Tehát arra gondolok, hogy akár 10 év múlva is tudok majd játszani a játékokkal amiket most megveszek rá? Amúgy meg pro vagy Slim a jobb, ha nem akarok több PS-t venni utána?
2019. szept. 4. 20:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha van 4K képes tévéd, vagy tervezel venni egyet, illetve ha tervezel PSVR-t, akkor a Pro verzió. Ha csak Full HD tv/monitor van és nem váltasz 4K-ra akkor elég a slim. Tény, hogy sima Full HD képernyővel is erősebb a Pro és stabilabban hozza a 30-60 fpst. De csak nagyon minimálisan érzékelhető a különbség.


A mai napig működőképes egy ps3 is, sőt. egy SNES is. Attól, hogy nem kap frissítést még lehet vele játszani.


Egyébként felesleges volt megkérdezni, hogy megéri-e még, ha nem tervezed megvenni a következő ps-t. Nekem PS2 óta nem volt semmilyen konzolom, de az új ps-t tervezem majd megvenni, így nekem teljesen felesleges beruháznom már egy ps4-re, azt az 1 évet már kibírom, legalább megjelenéskor lesz mivel játszanom/bepótolnom.

2019. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha jó áron kapsz prot minimális felárral akkor pro

de a slim is teljesen jó, ahogy írták sima fullHD tévével

2019. szept. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem van mindkettő, de őszintén szólva alig látok különbséget a Pro és a Slim megjelenítése között. Ha pedig valami erőforrás-igényesebb játékot futtat, a Pro ventilátora úgy süvít, mint egy porszívó (lett már cserélve a gép és a ventilátor is).
2019. szept. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem slim van, minden szaggatas nelkul elmegy rajta, hatalmas 4K TV-men olyan gyonyoruek a jatekok, hogy kb lefolynak rola. Red Deadre iszonyatosan csorgattam a nyalam... annyi, hogy neha ugy zug, mint egy helikopter, de ahogy olvastam ez a pronal is elofordul. Sosem szaggatott, doccent meg rajta semelyik jatek, amikkel jatszottam.
2019. szept. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lojzi71 válasza:

Szia.

Én az idén lecseréltem, a slimet Pro - ra. Mert szebb a 4K és stabilabb. Az igaz hogy jövőre ígérték a PS5 megjelenést, de közelsem biztos hogy az egyből megéri megvenni. Arról nem is beszélve, hogy a PS4 ettől még pár évig frissítve lesz. Problémát maximum abban látok, hogy ha majd teljesen elterjed a PS5 akkor túlnyomórészt arra fognak játékot fejleszteni. Ha szeretsz multizni akkor, előbb utóbb te is átállsz majd, de addig is nyugodtan vegyél PS4-et. Egy új konzol amikor megjelenik akkor még drága, sőt rendszer probléma is előfordul, és ezért a megjelenést követő egy év után válik szerintem megvehető állapotba. 😂

2019. szept. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Pro-t
2019. szept. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!