Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy olyan pulcsi aminek az...

Egy olyan pulcsi aminek az ujja jó lenne, sőt majdnem hosszú, de derékban meg épphogy jó csak alkat miatt nem passzol, vagy eleve vékonyra van tervezve?

Figyelt kérdés
180 centi vagyok 100 kiló környékén. túlsúlyos, és sajna hogy alkatilag nagy része leginkább has-derék tájára ment. rendere gondban vagyok a ruhaméretezéssel. ha magamra nézek nem látom azt az orbitális mértékű elhízást, (nyomon vagyok hogy faragjak belőle de ez még a jövő titka) de az biztos hogy nálam jóval nagyobb darab emberek látok akik találnak magukra ruhákat.... a kínai ruhaüzletekben nincs a mértemben, mert az ottani számozás szerint a 3-4 xl-es is kicsi, próbáltam más mértezésű gildan-fruit of the loom darabokat, ott meg még az xl-es is lóg rajtam, igazán nem értem ezt. nemrég betértünk egy random kis butikba ott is voltak kapucnis pulcsik, felpróbáltam a 3xl-est, ott épp az volt a legnagyobb, na ott meg azt tapasztaltam hogy az ujja szinte még hosszú is, de derékban meg épphogy jó-kicsit szűkös közt van
2018. jan. 5. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Jol gondolod, sajnos a pocak miatt kicsik rad a pulcsik, lapos hasra/kis pocakra vannak szabva.
2018. jan. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!