Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért utálja meg mindenki a...

Miért utálja meg mindenki a fortnite-ot egy nyár alatt?

Figyelt kérdés

Szóval, mindenki már egy éve a fortnite-ot hypoltatja a suliban. Én kaptam egy gépet Júniusban és akkor kezdtem Fortniteozni.(Nyilvan akkor a kornyezet hatasara, mert mindenki mondta h az a meno) de aztàn tényleg tetszett a játék, megszerettem. Na most pedig eltelt a nyár ha megszólalok a fortniterol, akkor csomó barátom(eddig annak hittem oket) leb*sz, h en meg fortniteozok, pedig az milyen g*ci szar.(Persze az igazi baratimnak nincsen ezzel baja) és akkor jön a következő, h játsszál a Gta-val vagy a minecraft-tal mert az most menő. NOS én értem h a mc az menő mivel h Pewdiepie arról csinált videót, de én a fortnite előtt évekig minecraftoztam es meguntam. A gta meg 18+ es en a szuleim meg szoktam kerdezni ha mondjuk 12 feletti jatekkal jatszok, es altalavan engedik ha latjak h milyen jatek, es mi van benne.

Na most engem ez a par ember kikozosit, (amit leszarok, mert vannak jobb barataim) de egyszeruen olyan szar h mindig csqk cs*sztetnek h a Fortnite-tal jatszok.



2019. szept. 11. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Őszintén? Messze van attól, hogy a legjobb játék legyen.

El lehet vele lenni, nyilván, de az ilyen játékoknak többnyire üstökös sors jut: egy ideig nagyon felkapottak, sokan játszanak vele, aztán megjelenik a következő "menő játék", és át is nyergelnek rá egyből.

Anno a Metin 2 és a társai voltak ennyire népszerűek, ma pedig már a lőtéri kutya se játszik vele.

2019. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert divat utálni. Nem mondom, hogy egy csúcsszuper játék, de azért ami mostanság megy, hogy a Fortnite említésére is már jönnek a szitokszavak, az már elég nevetséges.


Aki az alapján közösít ki, hogy te mivel töltöd a szabadidődet, hát... az ő szegénységi bizonyítványa. Hidd el, az ilyen élettelen gyökerek előbb-utóbb hatalmas pofont kapnak az élettől. Ne foglalkozz velük, ha te ezzel akarsz játszani, játssz ezzel.


Az pedig hogy megkérdezed a szüleidet, ha 12+-os játékkal játszol, nos... légy büszke magadra, hogy adsz a szüleid véleményére, nem úgy mint a korosztályod nagy része.

2019. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

mert egy hypolt szar

a minecraft pedig vmi rettenet grafikailag

2019. szept. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

amúgy meg ami divat az egy idő múlva lecseng

olyankor már van más ami divat, és aki beragadt az előzőbe az béna

ezzel együtt azzal játssz ha tetszik

2019. szept. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha = ami
2019. szept. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, játsz vele ennyi. Pár éve a Minecraft volt nem menő, az én ismeretségi körömben még most is sokan gúnyt űznek belőle, de attól még játszok vele, nézekróla videókat, csak épp a hülyének nem szólok róla ennyi. Ezt én mondom, aki még soha nem Fortnitoztam, játsz vele ha tetszik, ha még beszélni akarsz róla, csak olyannak mond aki hasonló véleményen van. Egyébként, meg nem kell csak azért egy játékkal játszani, mert mindenki azt nyomja.
2019. szept. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én állandóan azt hallom mindenkitől, hogy a Fortnite milyen béna játék már, ki az az agyhalott, aki ezzel játszik... hát igen, én ilyenkor lapítok 😂

Nemrég játszani vilt a divat, mist utálni. Ez van, így jártunk


L

2019. szept. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*o
2019. szept. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gofrisütő ***** válasza:
Én nem szeretem a Forniteot, de ez szubjektív. Utálom ezt a csorda szellemet. Azért szeretik, mert hypolt, aztán OewDiePie feltöltött egy mc-s videót (függetlenül attól hogy az a kedvenc video játékom) máris az lett a menő, és a Fortnite fanok neve kuss. Játssz azzal, amit szeretsz, ne mások határozzák meg a véleményed.
2020. dec. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!