Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdekes, tavasszal és nyár...

Érdekes, tavasszal és nyár elején nagyon nagy divat a magassarkú cipő, de júliusban és augusztusban nem,90%ban akkor a lapos talpú cipő a divat. Ez minden évben így van, a váltás szinte azonnali, júliusban mindenki laposra vált. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
(Nyár elején, azaz májusban és júniusban.)

2018. aug. 30. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Én ezt nem tapasztaltam. Aki szeret magassarkú cipőt hordani az ugyan úgy fog augusztusban is hordani mint màjusban. Nincs összefüggés a magassarkú cipők és a hónapok között.
2018. aug. 31. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
Arra tippelnék, hogy a nyitottabb magassarkú cipőkben nehéz járni és kényelmetlen. Tavasszal még lehet zártabbakat hordani ami elég stabil ahhoz hogy normálisan mozogjon benne az ember de amikor jön a 40 fok, váltanak a lehető legnyitottabb cipőre és abból a laposak a kényelmesek.
2018. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Addigra már 3x kimegy a bokájuk és megunják ezt.
2018. aug. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát a zárt magassarkúak kényelmesebbek a nyitottaknál? Nem fordítva?
2018. szept. 1. 10:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem fordítva.

Nem volt még a lábadon mindkettő?

2018. szept. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért látod így, mert július-augusztusban sokan szabin vannak, és elég sok nő csak a munkahelyre vesz fel magassarkút. Vagy van, aki csak a kiöltözős alkalmakra, de júliusra pl. az egyetemi vizsgák is befejeződnek, és a színházak is bezárnak. Szóval emiatt is kevesebb magassarkút láthatsz az utcán.
2018. szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a divat ilyen gyorsan változna. A boltokban minden hónapban elég sok magassarkút találni, és én személy szerint mindig egyformán szívesen hordom.
2018. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem évszakhoz kötött, legalábbis én felveszem nyáron is a magassarkút, ha ahhoz van kedvem. És kora tavasszal is sokszor vagyok laposban, ha olyan kedvem van, szóval rám ez a megállapítás nem igaz.

Abban a válszban lehet, h van valami, h sokan szabin vannak nyáron, és ilyenkor inkább kényelmesebb cipőt vesznek fel a nők. Pl én is, ha otthon vagyok és le kell szaladnom a boltba, vagy beugrom egy kávéra, csak belebújok az egyik topánkámba, vagy sliponba, és gyorsan, kényelmesen leszaladok a dolgomra. Egy magassarkút meg nem kifejezetten szaladgálós cipőnek használjuk, hanem olyan alkalmakkor ahol illik megadni egy picit a módját az alkalomnak. Amúgy meg, a változatosság gyönyörködtet: ha mindig minden nő mindenhova magassarkúban menne, akkor idővel semmi érdekes nem lenne benne, tök átlagos cipő lenne, és annak örülnének, ha valaki nem abban van.

30/n

2018. szept. 8. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!