Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért laggol a CSGO?

Miért laggol a CSGO?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy miért laggol a Counter Strike Global Offensive? A gépem alkatrészei: Intel Core 2 Quad Q9500 2,8 Ghz, NVidia Geforce GTX 750 TI (2Gb VRAM), 8 GB DDR3 Ram.

Néztem benchmark teszteket és elvileg medium-high-on 150-200 FPS-em kellene legyen, de csak 40 körül van (minden low-on). Gondoltam a procira, hogy nincs-e bottleneck, de nincs. És annak fejében, hogy az MSI Afterburner 40 FPS-t mutat, még laggol is a játék. Konkrétan 1-1,5 másodpercenként megakad. Tudja valaki, hogy mi lehet a gond? (Az alacsony FPS szám más játéknál is jelen van pl. Raft, itt 50 körül van, pedig itt is 60+ kellene legyen. Viszont itt nem jelennek meg a laggok.) A driverrel nincs gond, a legújabb van fent)



2019. szept. 18. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Keresés alapján az egy 2010-es processzor. A játék meg 2019-ben fut, aminek a gépigénye már rég nem az, amit 2012-ben leírtak - a teszt pedig valószínűleg még mindig ugyanarra vonatkozik. Maga a CS:GO processzorigényes játék, és nálad pont az teljesít a legrosszabbul. Az évek során felújították a pályákat és sokat nőtt a gépigény is, ami szintén a processzort terheli, amitől az FPS esik.
2019. szept. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, ez megmagyarázza a kevés fps-t, viszont a laggokat nem. Amit nem írtam oda, hogy a laggok nem mindig jelennek meg. Van hogy laggol, van hogy nem, de volt olyan is, hogy egy ideig laggolt majd megszőntek a laggok.
2019. szept. 18. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
milyen felbontáson, milyen grafikai beállításokkal játszol? a CSGO jobban terheli a procit, főleg 1 szálon, de teljesen high beállításokat a 750Ti-vel se várj, már a megjelenéskor mediumra tervezett kártya volt, most már gyengébb.
2019. szept. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
full low-on, 1600x900-ban. Viszont még egy dolog amit nem mondtam. A windows csere elött a GTA 5 High-on, 1600x900-ban simán, ment 60+ fps-el.
2019. szept. 21. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!