Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ez a nagy Call of Duty...

Mi ez a nagy Call of Duty mobile őrület?

Figyelt kérdés

Most minden ki ezt játsza?

Jó ,hogy tele van a BUPG csalókal ,de vegyük figyelembe azt is ,hogy ugyan az a cég csinálta szóval ha csak annyi a bajotok ,hogy csalók vannak a PUBG-ban akkor nelepődjetek meg abban hogy ha itt is lesznek még csak pár napja jelent meg a játék ,lesznek itt még sokkal nagyobb problémák mint a pubg-ban.

Meg unalmas maga a játék menet is szerintem.

Tiszta Fortnite stílusú azt mindenki blamálta ,hogy gyerekes!



2019. okt. 5. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Unalmas? Pörgősebb játék kevés van a CoDnál.


Ugyanaz a cég? Semmi köze egymáshoz a PUBG Corp.-nak és az Activisionnek. A Tencent csak a mobilportért felelős, a játék nem az övék.


Fortnite stílus? Nem is egy kategória a kettő.

2019. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tipikusan az a kérdés, amikor a kérdező semmit nem tud igazából, mert nem néz utána, csak felteszi a kérdéseket, ami így lényegében értelmetlen. Az első válaszolóval tudok egyetérteni. A pubg alapból már egy nagyon leharcolt játék és abban tényleg semmi játékmenet nincs. Itt várd meg míg jön majd a Zombie mód stb. Sokkal kidolgozattabb és kreatívabb egy Call of Duty játék mint bármelyik Only BR lesz. A Fortnite-nak meg én nem értem mi köze ehez a játékhoz, de ha kifejted talán meg tudunk érteni téged. Egyébként meg a COD, Fortnite és Pubg mind különböző, ha úgy nézed.

COD: viszonylag realisztikus, háborús, többjátékmódos, multiplayer, PC változatai egyjátékos móddal

Fortnite: nem realisztikus, képregényes, battle royale móddal illetve a PvE móddal

Pubg: realisztikus próbál lenni, battle royale móddal és egetrengető féltékenységgel

Ha csak azt nézed, hogy játékmód, akkor a Fortnite-ot és a Pubg-t lehet összehasonlítani, a COD egyáltalán nem fér a kettőhöz.

Céget illetve pedig, valóban semmi köze egyiknek se a másikhoz.

2019. okt. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azért hasonlitom a Fortnite-hoz mert ez a hülyeség, hogy képességei vannak meg maga a mozgás szar ,kezelhetettlen irányitás és nem a telóm (fos) mielőtt írnátok.

Másik meg csak egy Map van már a harmadik kör után unalmas volt.

Szar fegyverek.

Zombei mód??? Ugyan már kit érdekel a zombie mód !

Mellesleg a Tencent game egy holding vállalat mely mükőteti a játékokat , szerintem inkább neked kellene utána nézni valaminek mielőtt okoskodol.

Az csak a csapat neve akik dolgoznak a játékon ,de a tencent finanszíroz minden.

Meg ha nem igy lenne akkor elvileg a Pubg ellenfele lenne és akkor nem reklámozná a COD-od nem??

Mert most jönn az update Pubg-ban amiben egy olyan mód lesz mont a Cod, erről ennyit.

Na mind-1 egy hónap azt ezis tele lesz csalóval azt majd akkor fog sírni a szátok.

2019. okt. 5. 23:39
 4/8 A kérdező kommentje:

Százfős battle royale módot is kínál a free to play játék.


Az erősen limitált nyilvános béta látszólag sikeres abszolválása után az Activision közölte, hogy október elsején fog általánosan elérhetővé válni Android és iOS rendszerekre a free to play üzleti modellt használó Call of Duty: Mobile. A játékot a kínai Tencent egyik belsős stúdiója fejleszti.

Tessék.

2019. okt. 5. 23:49
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Ja hogy a Battle Royale. Unalmas, elment már a hype vonat, kit érdekel a BR?


CoD-ot nem a BR miatt játsszuk, az 5v5 módokról szól a játék.

2019. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Bocs kérdező, de minek írtad ki a kérdést ha csak kötöszködni tudsz? Ülj be a sarokba és ott szidd a játékokat amik nem tetszenek mert itt pont senkit nem érdekel.
2019. okt. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ne ,hogy már mindenki szidje a PUBG ,hogy mien szar játék, azt akkor én nem fejthetem ki a véleményem erre a fosra!

"Üljek a sarokba"? :DDDD

Hány éves vagy te? :"D

2019. okt. 13. 12:35
 8/8 anonim válasza:
100%
Csa kerdezo. Jelenleg (ennmost kezdtem par napja) egy nagyon realisztikus, ZSENIALISAN IRANYITHATO ES FULLOS GRFIKAJU nagyom izgalmas jatek a CoD
2020. jún. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!