Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket érdemes megvenni?...

Melyiket érdemes megvenni? Xbox One vagy Nintendo Switch

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az egyik nap az egyik legjobb barátom vett magánal egy Xbox One-t ami miatt őszintén bevallom féltékeny lettem😂 És azota én is gondolkodom azon hogy veszek vagy egy Xbox One-t vagy pedig egy Nintendo Switch-t. De egyszerűen nem tudtam dőnteni szóval szeretném a segítségeteket kérni, melyiket érdemesebb megvenni? Válaszaitokat előre köszönöm☺

2019. okt. 6. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pfühh, a két konzol között hatalmas különbségek vannak. Teljesen más a játékfelhozatal, a teljesítmény, a szolgáltatások minősége, a visszakompatibilitás esélye, stb, illetve ha már haverodnak van egy XO-ja, együtt is tudtok játszani, ha azt tervezitek.


Én látatlanban Xbox-ot mondanék, de nem tudom hogy személyesen Te magad mire vágysz.

2019. okt. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát az elején inkább a Nintendo Switchet szerettem volna (Ez akkor volt amikor a barátomnak még nem volt Xbox Oneja) aztán a haverom rám írt hogy nagyon jó az Xbox one meghogy megéri megvenni stb...

Ezután kezdtem el gondolkodni azon hogy melyiket vegyem meg de egyszerüen nem tudok dőnteni

2019. okt. 6. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:

teljesen mások a játékok, ha együtt akartok játszani, akkor xbox, de ha rpg játékokat keresel mesésebb stílussal, illetve jobban bejönnek a single player játékok, akkor nintendo switch.


Nekem személy szerint egy nagy bajon van a switch-csel, az pedig a hatótávolság, ha a hozzá kapott két joy-connal akarsz játszani tv-re kötve, 2-3 méternél távolabb már szakadozik nálam a jel, pedig szó szerint nincs semmi előtte, csak a levegő, folyton megakad a játék és keresi a kontrollert.

2019. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Switchet csak akkor, ha sokat utazol, illetve ha otthon is kézben akarod használni. Kb. 3 olyan exkluzív játék van rá, amiért érdemes megvenni a gépet, de a multiplatform címek ezen a gépen a leggyengébbek.
2019. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az xboxot választanám, mert visszamenőleg 3 generációnyi játékkal lehet rajta játszani.
2019. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!