Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Feltudnék jutni Goldba?

Feltudnék jutni Goldba?

Figyelt kérdés
Elég egyszerű, és hülye kérdés, de kifejteném. Nem nagyon, szinte egyáltalán nem játszok rankedet. Általában a besorolókat játszottam le +/- néhány ranked meccs. Persze így nem is lehet feljebb jutni bronzból. Nem vagyok hardstuck, se semmi, egyszerűen nem rankedezek kellő mennyiségben. De a kérdésemre visszatérve, draftban általában goldosokkal dob össze, néha plat alja. Ez azért van mert olyan szinten játszok, mint ők? Vagyis, ha "normálisan rankedeznék", kitudnék jutni goldba? (Tudom, sok mindentől függ ez az egész. Ha azt mondjátok, hogy "kijutnál goldba", akkor se nyomnám fullba a kretént és kezdenék rankedezni, csak érdekel.)

2019. okt. 10. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megvan rá az esély.
2019. okt. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pappgr ***** válasza:
100%

Plat-ig bárki el tud jutni, az is akinek semmi tehetsége nincsen. A legeslegfontosabb, dolog hogy sokat játsz, ha csak a myccsek felét nyered is átszárnyalsz a rankokon. Sok pro-t meghallgattam hogy mit tanácsolnak. Ezek a fontosabb dolgok:

-Legyen erős mentálod, mindíg lesznek meccsek ahol a csapatod szar, valaki trollkodik, te játszasz rosszul, ez van el kell fogadni, ha vége a meccsnek, akkor mentálisan zárd le hogy ez történt te mindent megtettél, ha érzed hogy kezdesz szétesni akkor tarts egy rövid szünetet.

-A legrosszabb dolog amit csinálhatsz az az hogy meg akarsz tanulni minél több hőst. Nem véletlen hogy egy csomó OTP diában van platos skillekkel, ha megtanulsz egy hősnek a mechanikáját akkor játékk közben nem azzal kell foglalkoznod hogy mi a kombód, hanem hogy mi történik a mapon, és neked mi a feladatod.

-Az előső ponthoz visszatérve, szerintem a legjobb ha kiválasztasz 3 hőst a lane-edre amiben biztos vagy, és minden másik lane-re egyet amivel elvagy ha autofill-t kapsz, ha mides vagy akkor ajánlom annie-t, az elmúlt években S kategóriájú hős, ha megtanulod akkor esküszüm ő fo lecarry-zni.

-ne félj attól hogy dodge-olj, naponta egyszer ingyen leléphetsz, használd ki, ha kapsz egy instalock yasuo-t vagy autofill-es vagy és bannolják az egyetlen hősöd. akkor is megéri ha már elhasználtad a napi egyet, inkább 3 lp-t veszíts mint 16-ot.

-Amint említettem meg kell tanulnod hogy játszd a macro-t, ebben annyi információ van hogy könyvet lehetne belőle írni, ezt vagy megtanulod hosszú idő alatt, vagy nézel másokat játszani, nálad jobbakat. Ha tudsz angolul akkor könnyű dolgod van, ha nem akkor itt az ideje megtanulni, sajnálom, nézhetsz NerdHub-ot de valószínűleg hamrabb elfogynak az agysejtjeid, vízicsacsi nagyon jól játszik, de nem tudom hogy stream-el e. Más magyart nem ismerek sajnálom. Ha tudsz angolul akkor itt egy csatorna amit mindenképp nézz: LS ő egy koreai coach, minden patch notes-ról csinál egy videót, meg meccseket elemez. Ha topozol akkor szerencséd van mert én is, szívesen válaszolnék privát kérdésekre, de nem tudom garantálni hogy lesz időm válaszolni. De itt van pár csatorna youtube-ról: SoloRenektonOnly, FoggedFTW2, Exil, RedMercy(ő mides).

2019. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Miért hiszi azt mindenki, hogy a magasabb rangokban jobb a játék?
2019. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. okt. 11. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!